Americká hypotéka u manželů - registr

Od: Datum: 16.02.13 23:21 odpovědí: 2 změna: 30.03.13 11:30

Zdravím všechny,

potřeboval bych poradit zda jde vyřídit u manželů americkou hypoteku.

Nastíním situaci.

Já, záznam v registru (splácím měsíčně 5200Kč) dříve tam byly nějaké problémy, teď platím pravidelně, ještě musím doplati cca 80 000 Kč

Příjem 20 000 měsíčně, mínus splátky a náklady na energie.

Manželka na ÚP bez záznamu.

Přemýšlely jsme nad tím že jsem získaly byt v hodnotě 1 200 000 vzít si "Amerckou hypotéku" spláchnout tím mé splátky, pořídit nějaké vybavení do bytu, popřípadě auto.

Když jsem to počítal tak mě hypo vyjde lépe, splácení na co nejkratší dobu, měsíční splátka aby vyšla do těch 5500 Kč. Takže bych na tom byl stejně, jen bych neměl zznam, vybavily by jsme byt, pořídily dopravovadlo pro manželku a možná budoucí dítě během roku.

Otázkou je zda mi vůbec některá banka dá hypo, a nebo zda ji dají manželce když nemá záznam, žijeme ve společné domácnosti a já jsem jediný zdroj příjmů.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 16.02.13 23:45

Řekl bych, že ´narazíte´ na nedostatečné disponibilní zdroje - není až tak důležité, že manželka nemá příjem - ale že máte nízký příjem ´na rodinu´ jako celek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: soni
Datum: 30.03.13 11:30

strašně záleží na tom, o jaký záznam v registru se jedná. Jsou benevolentnější banky a naopak dosti striktní. Těžko se radí, je tam více faktorů, které to ovlivňují, ale určitě to není nemožné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.