Jak ochránit zeď proti sprejerům?

Od: Datum: 15.02.13 12:02 odpovědí: 9 změna: 16.02.13 12:11

Dobrý den.

Máme velký problém se sprejery. Na zeď okolo domu měsíc co měsíc dáváme novou malbu, jelikož jí máme pořád posprejovanou. Máme tam i kamery, ale ty bohužel k dopadení lotrů nepomohly. Neví někdo co použít, aby jsme to nemuseli přetírat novou barvou?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.13 12:17

Fotospošť a kulomet...

Ne vážně, existují speciální nátěry, umělecká díla z nich pak stačí otřít, informujte se ve specializovaných prodejnách.

Aplikují se třeba na nádraží a podobných veejných místech.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: vercaa20*
Datum: 15.02.13 12:24

Tak s tímhle jsme měli také velký problém. Scháněla jsem hodně dlouho něco, co by na to pomohlo. Omítku jsme natřeli omývatelnou barvou, ale i tak tam čmáranice byli vidět. Koupila jsem IsoKor. Moc jsem tomu ze začátku nevěřila, ale budete se divit a ono to opravdu funguje. Postřikem to opravdu chrání barvu a čmáranice jdou opravdu umýt. Koupila jsem i na textil a kůži a postříkala jsem tím gauč. Děti na něj každou chvilku něco vylejou a neprosákne ani kapka. Na tyhle výrobky jsem nikdy moc nevěřila, ale tohle je opravdu k nezaplacení. Jsem s tím moc spokojená.

Od: jirkasirkabublinka
Datum: 15.02.13 12:29

Tak to je hodně trapné...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mourenin*
Datum: 15.02.13 12:30

Děkuji za odpovědi. Já na tyhle výrobky taky moc nevěřím, ale pokud to máte vyzkoušené a opravdu to funguje, tak to zkusím. Pokud to bude fungovat jak píšete, tak Vám vyjádřím velké díky, protože ze zoufalství si už nevíme rady. Díky všem za radu

Od: cobrak*
Datum: 15.02.13 13:22

Domluvte se s městskou policií, ať Vám tam občas zajedou a omrknou to. To jediné asi pomůže. Prostě tam zajděte a vyřiďte tenhle problém. Oni tam třeba každé dvě hodiny přijedou a omrknou to. To potom sprejery odláká.

doplněno 15.02.13 14:26:

Tak potom je jediná obrana. Koupit si rotvajlera.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mourenin*
Datum: 15.02.13 14:07

Děkuji za radu. MP tam jezdí, jelikož s tím nemáme problémy jen my, ale dokážou si najít vhodnou chvilku, kdy policie tam není, nebo když jsou o několik domů dál. Podle mě tam mají na někoho spadeno a aby to nebylo jen u jednoho domu, tak to dělají u více, aby to nebylo podezřelé. Jinak si to vysvětlit už neumím.

Datum: 15.02.13 14:21
avatar

Víš mouřeníne, tady to funguje tak, že pokud píšeš z jednoho PC byť pod jiným nickem, je to poznat. Takže jsi i verca. Vidím to jako reklamu. Já to sice taky dělám, že si dám neregistrovaný nick, ale pak už se k otázce nevyjadřuji a vždy jde spíš o intimní problém kde nechci aby každý věděl /např. že mám hemeroidy *smich*/.

Stejně ti ale zkusím poradit. ČD vyvinuly nějaký nátěr kde se dá sprejerství lehce omýt. Zkuste se poptat tam.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.02.13 14:41
avatar

Já kdybych tohle řešil, tak mám v hlavě už dlouho jeden nápad. Sehnal bych pár mladých sprejerů a regulérně se s nimi domluvil, aby tam něco nasříkali na svoje náklady, případně na moje. Ale něco moc hezkého, aby to nepobuřovalo, nevadilo to a aby jiné sprejery nenapadalo to ničit. Setkal jsem se už s pár lidmi, kteří si tak nechali posprejovat například garáž nebo zeď kolem domu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.02.13 12:11

Kladívko a klepat přes prsty.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.