Jak co nejlevněji vybavit byt

Od: Datum: 13.02.13 01:54 odpovědí: 12 změna: 14.02.13 14:20

Tak už je to tady! Dííky vám jsem si oběhala vše potřebné a když to klapne, půjdu bydlet do svého! :) potřebovala bych poradit, jak co nejlevněji vybavit byt...Obývací pokoj je vcelku zařízený, v ložnici je postel...spíš mi vtá hlavou kuchyň...oprejskaná linka, dvířka nad ní...a co nějaké doplňky? Měli byste pro mě nějaké rady? :)) děkuju moc!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.13 06:46

Anet, nakoukni do Ikea, Orfa, Kika a takových podobných obchodů. ;) Kdysi dávno jsem taky byla dost bez peněz a tak jsem sundala dvířka z kuchyňské linky a zavezla k natěrači. Tenkrát to vyšlo mnohem levněji. Nevím, jak to výjde dnes v porovnání s novými dvířky nebo s celou novou linkou.:) nevím odkud jste, ale v Ostravě je bezva bazar s dřevěným nábytkem. Stoly, židle, komody, noční stolky, předsíňové stěny. Bývají tam pěkné a zajímavé věci i celé vybavení bytu z pozůstalosti. I moderní. Jednou tam naběhl "podnikatel", koupil něco mezi pracovnou a obývákem a zamluvil si místo za měsíc, že jim ten nábytek zase za měsíc prodá zpět. *sok*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.02.13 06:55

Kuchyňskou linku nějakou z marketu, já mám za 4 tisíce a nevypadá zle a účel splní. Pro doplňky jezdím do IKEA, tam se dájí vybrat hodně levné doplňky, ale i kvalitnější... Nedoporučuji JISK, dobré ceny, ale děsná kvalita.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.02.13 07:32

Jednoznačně IKEA - má podle mě zdaleka nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou.

Datum: 13.02.13 07:52

my máme zde nedaleko (nekolik km) obchod sconto. Často tam najdu co potřebuju vč. ceny. Abych nebyl zde reklamním agentem napíšu, že cena odpovídá kvalitě. Tudíž neočekávejte zázraky a jedná se o výrobky často z Polska, myslím tedy.

Od: andrea1*
Datum: 13.02.13 08:58

Podívejte se do inzerce nábytku třebas i zde na internetu. Je toho zde plno (Aukro, Bazos, I-bazar, Sbazar atd.) Dávají se zde nábytky k dispozici třeba jen za odvoz. Můžete najít i inzerát z vašeho regionu.

Od: ladaadal*
Datum: 13.02.13 09:05

Nepíšeš, zda jdeš do svého, že jsi koupila byt, nebo jsi našla podnájem, kde nebudeš na věky. Pro dlouhodobé bydlení poradili ostatní, pokud bys to měla jen na nějakou přechodnou dobu, spíš bych se podíval buď po výměně dvířek na lince (ale tam by mohla cena převýšit novou), nebo jen nějakém přetapetování či přestříkání.

Ohodnoceno: 1x

Od: senior
Datum: 13.02.13 10:45

Člověku stačí postel, skříň na šaty, stůl, 1 židle, vařič, wc, vývod vody *jasne*

Datum: 13.02.13 14:29

Anetko,máme v našem panelákovém bytečku ještě původní skříňky kuchyně,a to je už řádně let.Dvířka jsem přebrousila nalakoval,vybavil novými držátky a okolo nalepil obklady.Uvnitř to stačilo umýt a kuchyň dále funguje s náklady v desítkách korun.

JABRAKA

Ohodnoceno: 3x

Datum: 14.02.13 01:24

Přelakování mne také napadlo, případně byste dvířka mohla otapetovat.

Od: pt®
Datum: 14.02.13 13:13

Jabrako, jak jste dostali pračku pod pracovní desku? Snad jste nesundali horní kryt? Já ji teda mám také pod deskou v kuchyni, ale desku jsme zvedali o 3 cm. Nebo máte pračku z Ikea, tam prodávají pračky nižší. Jinak kuchyňku máte pěknou. - pt

Od: pt®
Datum: 14.02.13 13:20

Od: magdalena*
Datum: 14.02.13 14:20

Přes různé bazary se toho dá hodně sehnat. Např. na spechato.cz. Často se lidé stěhují a tak se jim starší nábytek nehodí, a proto prodávají levně ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.