Pronájem garsonky

Od: Datum: 11.02.13 16:38 odpovědí: 1 změna: 11.02.13 16:59

Dobrý den.chtěl bych pronajímat garsonku v osob, vlastnictví , pracuji na HPP , nejsem podnikatel, musím z částky nad inkaso odvádět dan z příjmu?tzn. příští rok zaplatit dan z příjmu podle par. 10 děkuj za odp


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: petapeta*
Datum: 11.02.13 16:59

Jedná o příjem z pronájmu dle § 9 zákona o dani z příjmu.

Příjmy z pronájmu se uvádí do přílohy č. 2 přiznání k dani z příjmu fyzických osob. Výdaje lze uplatnit buď ve skutečné výši, nebo 30% paušálem.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.