1xJak správně reklamovat?plastová okna

Od: Datum: 08.02.13 21:05 odpovědí: 1 změna: 09.02.13 01:11

Máme rok nová plastová okna a nejsme spokojeni ,že slyšíme zvenku vše co se tam děje ,i hlasitější hovor ,zkrátka okna moc zvukově neizolují.Toto nechci už řešit, okna se zde řeší každou chvíli.Technik od firmy zde byl mockrát ,pokaždé okna přitáhne ,vyměnil i těsnění, ale efekt žádný,sám uznává ,že to není dobré,už se nechceme spokojit s jeho návštěvami a chtěli bychom poslat reklamaci.Nevíme však jestli reklamovat okna nebo špatně odvedenou práci.Okna firma sama nevyrábí,prý je ještě nikdo nereklamoval a za firemní dělníky prý ručí/jejich práci u nás ale neviděl.Jsme již starší a tak si myslíme ,že to u nás odflákli.Poradí mi někdo jak máme reklamaci provést ,aby měla správné náležitosti-nikdy jsme nic nereklamovali.Děkuji moc za pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.13 01:11
avatar

Vás nemusí zajímat, že firma okna sama nevyrábí pokud je dodavatelem tak si musí umět sama pohlídat kvalitu toho co montuje, jinak pokus se opakuje stejná závada, žádejte o výměnu minimálně skel, protžře podle všeho ta budou ošizená, pravděpodobně na síle skel / je to častý prohřešek /. Pokud i po výměně skel stav potvá trvejte na motáži nových oken, plně v režii dodavatelské firmy a to včetně úklidu.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.