Levné brikety z Německa?

Od: Datum: 06.02.13 22:39 odpovědí: 6 změna: 08.02.13 00:44

Kde seženu nejlevněší brikety z Německa?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 07.02.13 04:13

U uhelnich v čechách

doplněno 07.02.13 09:12:

Má odpověd není trapná vím že v čechach se vyrábí brigety .Ty se vyvaží do Němec za levno a ty se přebalí do německeho obalu a podstatně dráž dovezou zpět

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.02.13 09:20

Já se taky omlouvám, já myslel že shání brikety dřevěné, ale nakonec tazatel se může na stránkách podívat i na tento artikl ( nevím jak to přeložit)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.13 08:44

Řekl bych, že trapné odpovědědi jsou vesměs všechny, tedy kromě té Vaší. Jinak tady má tazatel odkaz na internetové stránky SRN ( Ebay), kde by ceny měly odpovídat zhruba vnitřnímu trhu :

http://www.ebay.de/sch/i.html…lzbriketts&_sacat=0&_from=R40

Od: luke237
Datum: 07.02.13 09:00
Myslel jsem, ze tazatel shani brikety z uhli *ee*

Datum: 07.02.13 15:27

Ano tazatel shání uhelné brikety,které by koupil přímo v Německu.

Od: luke237
Datum: 08.02.13 00:44
Ptal jsem se proto, ze Sanyo ti poslal odkaz na drevene brikety (Holzbriketts). Pritom na ebay.de jsou i ty uhelne brikety.
Kde to ale kooupit primo v Nemecku, netusim, protoze nevime, kde bydlis a k jakemu uhelnemu skladu to mas nejblize.
Ted jsem si vsiml, ze Pacourek doplnil vyse svoji odpoved a z toho jsem uz uplne jelen. *ee*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.