Kulatý stůl

Od: Datum: 06.02.13 21:37 odpovědí: 3 změna: 07.02.13 07:16

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jde sehnat takový stůl, popř. kde? Hledala jsem na internetu, ale nemohla jsme ho nikde najít.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.13 22:21
avatar

Sehnat určitě nepůjde, protože tolik normálních smrtelníků, aby se vyplatila jakkoli malá seriová výroba, se určitě nenajde. Ale vyrobit ho nemůže být velký problém. Zadej si poptávku, klidně i s fotkou, třeba na aaapoptavka.cz.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.02.13 22:55
avatar

Aby ten výsledek k něčemu vypadal a člověk se za to nemusel stydět, tak ta výroba až tak jednoduchá nebude a od toho se bude odvíjet i cena která asi nakonec bude vcelku opravdu dost "zajímavá".

Ne, že by to nešlo udělat. Udělat se dá skoro všechno, ale o peníze jde až v první řadě, že? A obávám se, že výslednou cenu by asi málokdo byl ochoten zaplatit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.02.13 07:16
avatar

Paráda veliká! Jen si musíte uvědomit, že aby taký kus nábytku byl jedinečný a krásný, musí být v prostředí, které mu dá prostor. Velká místnost s vysokým stropem. V pokoji 4x3m se stropem 2,50, to bude smutný a trapný příběh. *sok*

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.