Bohemia Energy zdražila?

Od: Datum: 05.02.13 18:30 odpovědí: 2 změna: 05.02.13 18:46

Zdravím,zajímá je jedna otázka...v pátek mi volal nějaký pán z nějakého Energi centra,že já jako odběratel Bohemia,bych měla tušit,že Bohemia podražila o 30 % plyn,což se mi ale nezdá...nevíte o tom něco,kde se dá najít co a jak?Spíš si myslím,že je to zase nějaký podvod,jak mě zvrtat k jiné společnosti, někam jinam...neslyšel někdo o tom?Děkuji

administrátor uzavřel tuto otázku
je to tu caste tema, zkuste vyhledat
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mrk
Datum: 05.02.13 18:41

Dobrý den, to si nemyslím. Zdražili téměř všichni, Bohemia Energy ani úplně minimálně - jen o pár korun, rozhodně ne o 30 %.

Datum: 05.02.13 18:46

Vážně jsem alergická na všechny ty nabídky energií a jak někdo zazvoní už říkám Ne, všechna pojištění mám sjednaná, dodavatele energií neměním a jestli neodejdete volám policii. Poslední perlička-paní vy jste u Eonu a víte, že elektroměr není jejich a firma co ji patří zkrachovala a tudíš vám pokud okamžitě nepodepíšete smlouvu s novým distributorem bude vám odpojena elektřina? A u sousedů dokonce zkrachoval ČEZ i RWE.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.