Voda ve sklepe

Od: Datum: 01.02.13 22:25 odpovědí: 5 změna: 03.02.13 22:19

Dobry den ,nevite jaky material pouzit na ucpani 100 mm sedive trubky ,ktera mi v novostavbe vede z podlahy sklepe k pate domu,kde usti do cca kubiku sterkoveho loze a pri vetsi vode mi vzlina voda do sklepa...Potrebuju poradit jaky tmel,ci lepidlo pouzit pro 100 procentni utesneni .Predem dekuji za Vase odpovedi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jardino555*
Datum: 01.02.13 23:39

postačí montážní pěna

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.02.13 07:02

nutno se ještě ale zamyslet nad důsledky onoho zatěsnění. kam půjde voda potom? není lepší vzlínající vodu stáhnout, resp. odčerpat pryč? Co to je za vodu? spodní, nebo tající sníh a dešťovka?

Od: vodnik
Datum: 03.02.13 22:19

Dobry den,jedna se o destovou vodu,odkop uz jsem provedl a vodu stahuju trubkou do vetsi sterkove jamy ,jenom v ni jeste nemam kontrolni rouru s cerpadlem v pripade naplneni sterkove jamy ...jinak,zlepsilo se to o 300 procent a ted po tom tani snehu s destem mi jenom trochu vylezla voda ven a tak myslim,ze kdyz to utesnim ,tak bych mel mit pokoj,nebo jak to vidite?

Datum: 02.02.13 13:36

Pokud je trubka částí drenážního systému sklepa,spíše bych tu cestu se pokusil uvolnit,aby lépe fungovala.Ucpáním se může začít voda ve sklepě hromadit,

JABRAKA

Datum: 02.02.13 14:39

Dobrý denspíše bych byl pro zvětšení trativodu resp.prokopnutí delky trati pro odvod vody,než ucpavat pak by se vam voda mohla držet v domě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.