Odpojení plynoměru

Od: Datum: 31.01.13 19:54 odpovědí: 1 změna: 31.01.13 20:01

Dobrý večer. Prosila bych o radu. Moje maminka 92 roků dne 13.11.2012 podepsala novou smlouvu na dodavatele plynu od Centropolu od 12.8.2013. Do data sepsání nové smlouvy jí dodávala plyn fy Comfort Energy, od které jí přišel koncem ledna 2013 dopis, ,že vzhledem k bezesmluvímu vztahu ke dni 31.1.2013, jí bude odpojena dodávka plynu. Mysleli jsme si, že je to nějaký omyl, ale bohužel dnes odpoledne, kdy byla moje mamka sama doma, přijel pracovník RWE a odpojil plynoměr a odnesl jej pryč. Ríkala mu , že má zajít za dcerou - to jsem já, kdo Vám o tomhle píše, bydlím 10 minut od ní, vůbecto nebral na zřetel, dal jí doklad od odpojení plynoměru a odešel. Nevím,,kde se stala chyba, kopii výpovědní smlluivy nemám k dispozici, tak nevím, ke kterému datu bylo ukončení od stávající firmy a také nevímn, proč zástupkyně regul. úřadu nezaslala novou smlouvu na Centropol. Ujišťovala nás, že vše zařídí, že se nemusíme o nic starat, a že se nestane, abychom byly bez dodávky pklynu, a ono se to žel Bohu stalo, Může mi někdo poradit , co s tím? Ani pracovník rwe NEMĚL S E STAROU OSOBOU SOUCIT, vždyt plnil jen pracovní povinnost, zálohy platila poctivě, a on plnil jen příkaz vedoucího a s plynoměrem odešel. Byla u nás snad podvoddnice- měla kartičku reg.úřadu, jmenovala se Strnadová Denisa a dále potom p. Lanča Jiří, tel. 603 599 753, který mi od odpoledních hodin po odpojení plynoměru nebere telefon. Ještě minulý týden jsem s ním tel.hovořila, a řekla mu o dopise od RWE a tom případném odpojení, ujišětoval mne , že smlouvu odeslal, že bude vše v pořádku a nemá strach, a ted vidíte všiuchni, jak to dopadlo. Už jsem se zařekla,že těmto zprostředkovatalům a zástpcům firem nebudu otevírat, já to už nedělám, bohužel moje maminka, je ráda za každého člověka, který za ní přijde a promluví pár slov, ale ted je mi každá rada drahá. Zná někdo odpověd na moji prosbu , co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.13 20:01
avatar

Je to o prioritách. Předpokládám, že babička v současnosti žádnou platnou smlouvu o dodávce plynu nemá. Takže vybrat některého obchodníka, smlouvu uzavřít a dodávku plynu obnovit. A pak, až už bude vařit a topit, tak řešit, co s těmi hajzli z Centropolu.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.