Podklad pod dubové parkety

Od: Datum: 31.01.13 18:55 odpovědí: 1 změna: 31.01.13 20:11

Dobrý den,

prosím vás o radu. Řeším vyrovnání podkladů za účelem vyrovnání podlah do stejné výšky. Podlahy budou dubové parkety. Pokoj potřebuji vyrovnat na úroveň chodby. Pokoj je o cca 25 - 30mm níže. Poklad jsou palcová prnka na polštářích v násypu a místnost je cca 1 cm prověšená na středu. Chtěl bych to risknout a prohnutí vyrovnat a neřešit ho například odstraněním násypu apod. Jaké byste navrhovali řešení v tomto případě? Jedná se o dětský pokoj a chtěl bych zde také eliminovat kročejový hluk a zároveň aby nebyla konstrukce moc těžká, jelikož se zatížení navýší o 3cm oproti původnímu stavu. Přemýšlým o vyrovnání lavoru uprostřed slabými deskami (napadlo mě i staré lino, co myslíte?) hobra a durelis desky 4PD. (2 vrstva křížem?)

Velice Vám děkuji za odpověď.

Daviss

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.13 20:11
avatar

25 - 30mm lze nastavit sádrovláknitými deskami.To prohnutí bych řešil jen podložením desek vlnitým kartonem.Ten se zmačkne stejnoměrně.Ty sádrovláknité desky jsou vyráběny jako dvojdesky,slepené s přesahem.Ty se slepí do jedné plochy a s malou mezerou položí jako plovoučka.Okolo stěn pak se mezera pro dilataci zastříkne montážní pěnou a olištuje.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.