Pořízení levných prostředků na úpravy interié

Od: Datum: 27.01.13 23:31 odpovědí: 5 změna: 28.01.13 10:33
avatar

Nechci,aby to vypadalo jako reklama,ale lidi,kteří lepí tmelí,natírají,izolují,mají velkou šanci v Lídlu.Já tu nakupuji tyto materiály často,protože jsou cenově úplně jinde.Příští týden jsou to silikony,akryl tmely,penetrace,tekuté hydroizolace,laky na beton a mnoho dalších.Rozhodně se dá ušetřit,kvalita zcela ucházející.

JABRAKA


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.13 23:53
avatar

Díky za informaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.13 00:49
avatar

Nevím, jak na ostatní, ale na mne to jako reklama působí.

doplněno 28.01.13 09:46:

@Miramira:

Poraďte.cz navštěvují vedle registrovaných uživatelů a pravidelných návštěvníků i návštěvníci, kteří Jabraku neznají. Nevím, kterých návštěvníků je více. Přijde-li však někdo "zvenku", bude na něj příspěvek pravděpodobně působit podobně jako na mne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.13 07:34
avatar

působí to jako reklama, ale kdo zná zde permanetního přispívatele Jabraku, tak ví, že to tak není. Pokud by se jednalo o neregistrovaného přispívatele zřídka se vyskytujícího jde o reklamu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.01.13 10:10
avatar

No jasně, je to reklama a Jabraka bere od Lídlu provizi. Ale vážně, jako reklamu bych to bral v případě, že by to byl odkaz na prodejce, který není schopen jinak nabídnout služby na odpovídající úrovni nebo který by vedl k osobnímu prospěchu - různá pojištění a pod. Tohle je pouze informace o vlastní zkušenosti a myslím, že může pomoci v rozhodování mnoha lidem. Já mám v Lídlu zkušenost s elektrozbožím a taky už jsem se tu párkrát zmínil, že poměr kvalita/cena je tam pro mě velmi příznivý. A při případné reklamaci odpadají jakékoli problémy, které jsou běžné ve specializovaných prodejnách.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladaadal*
Datum: 28.01.13 10:33

Vím, že to Jabraka nemyslel zle, ale pravidla jsou pro každého. Nemůžeš argumentovat tím, že ho tady fůra lidí zná. Pro nově příchozí to bude budit dojem, že starousedlíci si můžou porušovat pravidla jak chtějí, a výsledek bude ten, že se otočí a víckrát se sem nevrátí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.