Dveře odřené od psa - jak je ochránit?

Od: Datum: 27.01.13 01:44 odpovědí: 11 změna: 27.01.13 18:31

Dobrý den rádcové , potřebuji poradit co mám dělat s dveřma, aby odolali nájezdu našeho jezevčíka, jakmile někdo přijde do chodby začne skákat na dveře a takhle je odře(viz.foto). Natírání už vzdávám. Jinak je hodný, ale tohle nezvládá. Nevíte co s tím zda něco nalepit na dveře. Ale zkusím Vaše rady. Moc děkuji

doplněno 27.01.13 01:46:

Ještě jednou to foto

doplněno 27.01.13 16:53:

Všem děkuji za rady je to vyřešeno dal jsem tam nerezový plech

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.13 08:06

A proč dveře zavíráte? Aby v předsíni neštěkal, když se něco šustne na chodbě? *hej*Neuděláte nic! Prostě pes nechce být za dveřmi, před kterýma se něco děje. Buď budete mít podrápané dveře nebo pes bude moci být i v předsíni.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.01.13 08:11

pridelat plechove kovani

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.01.13 10:07

zacne skakat vlitnout tam servat bububu vzit a vrazit ho do jeho pelechu a tady budes. zlobim se na tebe.

je to beh na dlouhou trat.

Datum: 27.01.13 10:09

Tohle, Kratasi nepomůže. Psisko si to vyloží, že se nesmí dát nachytat. Když budou doma lidi, bude ve zlatě. Stačí jen vytáhnout paty z domu! *plac*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 27.01.13 11:05

nemyslim si. ale kazdy pes je jiny u nasich to pomohlo. je to jako s lidma taky mame zlozvyky a nelze se jich zbavit.

Datum: 27.01.13 12:48

Staré heslo : Jaký pán, takový krám .

Zřejmě jste psa neuměli vychovat. Pes má být přítel člověka a ne aby se člověk podřizoval jeho zvykům a náladám. Takový čokl zřejmě také otravuje sousedy štěkáním. To jsem zažil . Sousedův pes otravoval okolí ráno, přes den i v noci a trvalo půl roku než jsme je všichni v okolí donutili a oni psa dali pryč.

Jejich argument byl : Je to pes, tak štěká! Že mají obě děti v kriminále, svědčí o jejich schopnosti něco vychovát a taky o tom, co mají v hlavě.

Moje rada. Kupujte si pořád nové dveře, nebo je oplechujte.

Ohodnoceno: 1x

Od: andrea1*
Datum: 27.01.13 13:14

@janmega Toto dovedu pochopit neboť jsem něco podobného zažila s vlčákem, kterého sousedi, když stavěli dům, zavřeli do kotce. Pes řval půl roku celou noc a my jsme se nevyspali. Nic nepomohlo. Jak píšete, byl to pes a psi přece štěkají. Kdybych věděla, že z toho budu mít zdravoní problémy, tak jsem to řešila razantněji. Kvůli nepříjemnostem, co by následovaly, jsme to neudělali, což mne dost mrzí. Vás ale bylo na to víc.

Od: andrea1*
Datum: 27.01.13 13:07

Dají se koupit např. v OBI, Globusu a pod. samonalepovací folie s různým dizajnem. Takže přelepit pruhem této folie, ale zase sundavání poškrábané by se zřejmě muselo dělat po zahřátí horkovzduchem, snad by stačil i fén. Další možnost je dveře vyndat a dát tam závěs z asi 4 cm širokých neprůhledných pruhů ze silnější fólie. Na těchto pruzích bývá různý motiv např. obraz od Muchy. My máme tento závěs u dveří do kuchyně právě kvůli zvířatům, aby mohli volně procházet. Zadrží i teplo. No a poslední možností je, jak to dělají nepřizpůsobiví, vyříznout do dveří díru. Díra se dá uzavřít specielním průlezem, který se dá zakoupit v potřebách pro zvířata.

Od: dht*
Datum: 27.01.13 13:42

Dobrý den

Pokud použijete elektrický obojek a jeho ovládací vodič napnete pod strop cca 50cm před dveře, Váš pejsek se o náskok na dveře pokusí jednou, možná dvakrát. Bude vhodné doplnit ovládací vodič dveřním spínačem, aby byl funkční pouze při zavřených dveřích a nemuseli jste celý systém při venčení vypínat nebo pejskovi sundávat obojek. Náš Beagle extrémní útěkář, nyní leží na dvoře a otevřená vrata pro něj NIC neznamenají.

Přeji klidné návraty domů

Od: zbyneknovak
Datum: 27.01.13 13:49

Dobrý den,

já bych nalepil nerezový plech. Případně hliníkový, ale nerez je lepší.

Zbyněk

Od: instalater*
Datum: 27.01.13 18:31

Když mi něco podobného dělal ten můj , tak jsem používal pepř. Na kterou sedačku jsem nechtěl aby lehal , tak jsem ji posypal pepřem. Tady bych asi dveře trošku navlhčil a taky posypal. U nás byla 100% účinnost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.