Kdy je zůčtovací obdobi plynu od ČEZ?

Od: Datum: 22.01.13 16:16 odpovědí: 4 změna: 27.01.13 12:29

Dobrý den...nevite někdo z vás termíny zůčtovacího obdobi od Čezu za plyn v okr.Frýdek -Místek? Diky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.13 20:49

Nerad bych vás mátnul, ale nedivil bych se, kdyby to bylo k datu kdy vznikla smlouva.

Ohodnoceno: 2x

Od: yo*
Datum: 27.01.13 11:57

Podle toho jak to mate nastaveno, vetsinou je to dle smlouvy

Od: buss
Datum: 27.01.13 12:03

Jý bych se podíval na web ČEZu, nebo volal 840 840 840. Jednou ročně...

Datum: 27.01.13 12:29

Nevím, jak to má zařízené ČEZ, ale řekl bych, že je to dle obce/oblasti. U nás v obci je zúčtovací období říjen-září pro všechny stejně bez ohledu na datum smlouvy či na konkrétního dodavatele plynu.
Odečty podle mne totiž dělá provozovatel distribuční soustavy (u nás JMPNet) a to v celé obci či více okolních obcích naráz a následně to předává jednotlivým dodavatelům. Stejné zúčtovací období jsem měl dříve u RWE, stejné mám nyní u EONu a ani jednou to nesedělo s datem smlouvy.
Nedokážu si totiž představit, jak jezdí dělat odečet ke kažému konkrétnímu odběrateli podle data (čistě teoreticky do jedné obce třeba každý den kvůli jednomu baráku).

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.