Kdy je zůčtovací obdobi plynu od ČEZ?

Od: Datum: 22.01.13 16:16 odpovědí: 4 změna: 27.01.13 12:29

Dobrý den...nevite někdo z vás termíny zůčtovacího obdobi od Čezu za plyn v okr.Frýdek -Místek? Diky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.13 20:49

Nerad bych vás mátnul, ale nedivil bych se, kdyby to bylo k datu kdy vznikla smlouva.

Ohodnoceno: 2x

Od: yo*
Datum: 27.01.13 11:57

Podle toho jak to mate nastaveno, vetsinou je to dle smlouvy

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 27.01.13 12:03

Jý bych se podíval na web ČEZu, nebo volal 840 840 840. Jednou ročně...

Datum: 27.01.13 12:29

Nevím, jak to má zařízené ČEZ, ale řekl bych, že je to dle obce/oblasti. U nás v obci je zúčtovací období říjen-září pro všechny stejně bez ohledu na datum smlouvy či na konkrétního dodavatele plynu.
Odečty podle mne totiž dělá provozovatel distribuční soustavy (u nás JMPNet) a to v celé obci či více okolních obcích naráz a následně to předává jednotlivým dodavatelům. Stejné zúčtovací období jsem měl dříve u RWE, stejné mám nyní u EONu a ani jednou to nesedělo s datem smlouvy.
Nedokážu si totiž představit, jak jezdí dělat odečet ke kažému konkrétnímu odběrateli podle data (čistě teoreticky do jedné obce třeba každý den kvůli jednomu baráku).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.