Plovoucí podlaha - může plesnivět?

Od: Datum: 16.01.13 09:45 odpovědí: 2 změna: 16.01.13 12:57

Dobrý den,

dcera sehnala po profesionální demontáži desky plovoucí podlahy, která byla položena na dřívějším místě jen krátce. Desky mám uloženy dočasně v pokoji, kde však cítím trochu zápach jako z plísně. Zápach vznikl až po uložení desek. Nikdo mi to nechce věřit. Nejraději jako astmatik a alergik bych uvedené celé dal nové. Po očichání vlastních desek necítím nic. Rozložení aktuálně na přímém slunci či postříkání hran třeba Bochemitem QB aktuálně vzhledem k roční době nepřichází v úvahu. Dali byste si na zem takovou podlahu i když je zřejmě velmi kvalitní?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.13 10:01
avatar

Ne, nemám ráda věci z bazaru, sekund handu a tak podobně. Takže bych si to nedala na podlahu, zvláště pokud to bude tak velká plocha.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dery*
Datum: 16.01.13 12:57

Po zkušenostech s plísní bych si tam nic takového nedala... Ale záleží na tom, kde tam plíseň skutečně je.

Je možné, že po naskládání desek ke zdi jste nějaké místo udusil a v něm vznikla plíseň, sice se roznáší, ale je možné, že desky jsou čisté.

Pokud na konkrétních deskách plíseň necítíte, nejlepší by bylo ošetřit je pro jistotu protiplísňovým přípravkem a klidně položit.

Pokud si nejste jistý a můžete si to dovolit, dejte podlahu novou... Je to lepší než neustálá nejistota, pocity nepohodlí a očichávání kdečeho, jestli se vám tam náhodou něco neudělalo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.