Topný žebřík - uchycení k SDK - profil?

Od: Datum: 16.01.13 07:49 odpovědí: 1 změna: 16.01.13 09:02

zdravím, při stavbě sádrokartonu sem na to nemyslel a nemám uvnitř žádnou konstrukci, je ale možné chytit koupelnový žebřík k profilu (CW)?žebřík má šířku 50cm, já mám profily od sebe 60, takže jednou stranou (2vruty) by šly do CW, na druhé straně bych použil nějakou kotvu do dutin? (prostřčí se a "packy" se následně rozevřou)

p.s. pojištovací ventil patří nahoru že? (dole bude topná tyč a do třetí díry zátka. jen nevím, zda má být zátka dole nebo nahoře. ale ventil by měl být hore předpokládám)

děkuji děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.13 09:02
avatar
Do sádroše se prodává několik tipů hmoždinek s udávanou nosností až 25 kg. To žebřík plný vody mít rozhodně nebude vážit takže jestli se jedna strana ukotví do profilu nemusíš obavy. Odvzdušňovák musí být samozřejmě nahoře. Ideálně na opačné svislé trubce než ve které bude topné těleso nebo přívod teplé vody. Z toho důvodu je třeba aby žebřík nebyl úplně do vodováhy ale roh s ventilem by měl být výš aby se v zazátkovaném rohu nehromadil vzduch. Není třeba aby to byl sklon viditelný. nic co by oko estéta uráželo stačí 2mm na metr.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.