Kuchyňská linka - co za ní?

Od: Datum: 06.01.13 15:17 odpovědí: 7 změna: 07.01.13 06:10

mám problém s tím ,že nechci dávat složitě kachličky za kuchyňskou linku, ale chtěl bych raději rychle a bez práce umístit nějakou desku...samozřejmě za menší peníze...

máte někdo nějaký tip na něco finančně přijatelného?

jestli koupit obyčejnou desku s nějakým dekorem nebo na ni dát lino apod?

poraďte...

v bydlení je hra jsem tyto úpravy viděl, ale nevím kde to sehnat...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.13 15:37

Už jsem viděl pro tyto účely použít plovoucí podlahu, dokonce i podlahovinu PUR v pásech. Někdy se také používá lamino, většina dezénů se vyrábí i v tloušce 10mm, která je pro tyto použití lepší.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.01.13 15:50

Není problém nalepit na stěnu mezi linku a dřez laminodesku s dezénem dřeva,kombinovaného k vlastní lince.Položit se musí i za spodní skříňky,dotěsní se lištou a těsněním.Další možnost je sklo,se zadní barevnou úpravou.Dodává se kalený produkt rozměrů až 3 x 2 m.

JABRAKA

Datum: 06.01.13 20:00

Lamino ano,Lino ne.

Ohodnoceno: 0x

Od: uskaŽ
Datum: 06.01.13 17:14

V yrábějí se jako obklad za kuchyňskou linku desky v tom samém dekoru jako je pracovní plocha. Jen tyto desky mají menší sílu a vadá to pěkně. Ovšem nebude to levné jako použité lino.

Od: ptŽ
Datum: 06.01.13 21:39

Mně se například líbí desky z Ikea: http://www.ikea.com/cz/cs/cat…es/departments/kitchen/19121/

Datum: 06.01.13 22:30

Lino jsem použil na jednu linku,dekor parkety,nevypadá to zle a je to za hubičku.Nalepeno přímo na stěnu silikonem.

JABRAKA

Datum: 07.01.13 06:10

Kdysi jsem použil PVC na podlahu a prostě jej nalepil Alkaprenem a sloužilo to dost dlouho a dekorů je dost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.