Zničená zeď lepící hmotou

Od: Datum: 05.01.13 16:04 odpovědí: 5 změna: 15.01.13 19:24

Když jsme se se spolubydlící nastěhovaly, chtěly jsme si pověsit plakáty a tak jsme si pořídily takovou tu lepící gumovou hmotu podobnou žvýkačce. Ta tu ale nadělala pěkný svinčík, plakáty na to asi byly moc těžké a po čase spadly, většina toho spadla s nimi, ale na místech, kde to bylo přichycené, zůstaly po tom buď mastné fleky, nebo to šlo dolů i s kouskem omítky, takže výsledkem je puntíkovaná zeď. Budu se teď stěhovat do jiného bytu a nechci tu spolubydlící po sobě nechat takovou dekoraci *smich* zvlášť, když byt je napůl její. Na jednom místě jsem vyzkoušela napatlat bělobu, ale ta nějakým zázrakem je tmavší než bílá zeď, takže to je vidět taky, možná ještě víc. Nevíte někdo, jak by se to dalo něčím zapatlat, aby to aspoň částečně zmizelo? A pokud možno levně. Nechci jim tu zas malovat celou zeď apod.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.13 16:10
avatar

Oprava je vcelku jednoduchá.Vzít špachtličku a fleky na stěně po namočení oškrabat do hloubky.Rýhy a díry pak širokou špachtlí začistit finální stěrkou.Po zaschnutí stěrky plochu zabrousit brusnou síťkou.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fribble*
Datum: 05.01.13 16:17

Jen si myslím, že natření celé zdi se stejně nevyhnete, žádná stěrka, sádra ani běloba nebudou mít přesně stejnou barvu. Výsledkem takovýchto oprav je sice zeď krásná, rovná ale flekatá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: arylen*
Datum: 05.01.13 16:17

Mě nejde ani tak o ty fleky,jako o tu odloupanou omítku :) dalo by se to opravit třeba sádrou?

Datum: 05.01.13 21:38
avatar

Sádra v žádném případě.

JB

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.13 19:24
avatar

Dobry den my jsme stenu spravili tmelem na sadrokartony doporucil bych nater cele steny penetraci sokrat nebo duvilax ta sjednoti povrch ktery stejne saje nedela to pak cmouhy povrch je stejne barevny

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.