Jak navonět koženku na dveřích

Od: Datum: 02.01.13 13:51 odpovědí: 3 změna: 02.01.13 22:55

Na dveřích máme koženku, bohužel jsou hned vedle kuchyně a zjistila jsem, že koženka načichla vařením aj. pachy. Jde to nějak odstranit, případně navonět? Nechci ji nějakým namáčením a čištěním zničit.


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.13 13:56
 
avatar

Tak ji nejdříve umyjte slabým saponátovým roztokem (samozřejmě hodně ždímejte), a pak až uschne, použijte nějaký krém na boty, nebo ji nastříkejte impregnací na boty - ta sice zprvu moc nevoní, ale nebude přijímat pak kuchyńské pachy.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ron*
Datum: 02.01.13 14:07
 

Souhlasím s předchozí rádkyní. Omyjte saponátovým roztokem,maximálně pro odstranění pachů přidejte trochu octa. Nepoužívejte žádné chemické prostředky, koženku byste mohla zničit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: zabu
Datum: 02.01.13 22:55
 

U pump a v potřebách pro automobilisty lze koupit takovou vodičku na kožené(?koženkové?) interiéry aut a na oživení plastů v interiéru vozidla. Jednak krásně oživí int, a hlavně chytne to takovou tu vůni novoty, já to neumím popsat. Už nevím, jak se to jmenovalo, stálo to asi stovku, ale stálo to za to.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.