Kotel DAKON DUA

Od: Datum: 29.12.12 14:24 odpovědí: 2 změna: 29.12.12 19:04

Dobrý den.

Poprosím o radu - kotel DAKON DUA BTN 28 AE. Netopí - nenahřívá TV, nahřívá TUV. Nesvítí zelená kontrolka, nesvítí červená kontrolka. Po doplnění vody ( tlak byl velice nízký ) v tlakovém okruhu TV na tlak 1,2 atm jsem systém ( kotel ) odvzdušnil - 2 ks čerpadlo, 2 ks zpětná klapka, odvzdušňovací ventil k automatickému odvzdušňovacímu ventilu, automatický odvzdušňovací ventil. Pojistka na velké desce s tištěnými spoji zontrolována ( pojistka pod plastovým krytem ) - v pořádku. Poraďte, zatím topím rozžhavenou manželkou, ale to dlouho nevydží, brzy budu na bodu mrazu. Děkuji.

Libor


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 29.12.12 19:00

Na panelu je deblokační tlačítko. Je to ten první malinký otvor zleva pod nastavením teplot. Pokud kotel "chcípl" na nedostatek vody, je nutno prohlédnout návod, jak se tlačítko používá. Buď stlačit a zapnout kotel. Nebo zapnout a stlačit po zapniutí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 29.12.12 19:04

Tady je návod.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.