Špatný tah kamen vlivem počasí?

Od: Datum: 25.12.12 12:05 odpovědí: 4 změna: 25.12.12 14:54

dobrý den,mám v celku nové krbovky cca 3 měsíce. vše bylo v pořádku tah,sklo nebylo nijak začouzeno vše šlapalo jak má... ale tak od neděle najednoou oheň jako by v krbovkách i jinak plápolal (shasne a rozsvítí se), okenko se najednou začalo hrozně špinit,všimla jsem si že i kouř co jde z komína nestoupá vhůru ale hned klesá k zemi.čím to může být? je možné že by to bylo počasím?bylo u nás ted strašná mlha a nedalo se skoro dýchat. díky za případné rady a vysvětlení přeci jen topíme chvíli.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.12 12:11

Dobrý den,samo že když je nízký tlak,hoří to hůře.Ale může to být i sazemi v kouřovodu,mrkněte se,pokud máte usazené saze,kouř se ne ně "lepí" a netáhne.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.12.12 12:27

ale tak zase trubky se nezanesou ze dne na den, večer jsem ještě normálně přihodila polínko-vše v pořádku a ráno se probudím a už to bylo tak jak popisuju nahoře :(

Datum: 25.12.12 13:11

ano můžte to být počasím,nízkým tlakem...;)

Datum: 25.12.12 14:54

Snažte se papírem a drobným dřevem co nejvíce ohřát komín!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.