Bruska na vzduch

Od: Datum: 21.12.12 22:20 odpovědí: 17 změna: 23.12.12 13:58

Prosím vás , nesetkal se někdo z vás kdysi s něčím takovým?

Ze kterého roku může být tato (leštička/bruska)?

Nevím, zda je funkční, ale můj kompresorek ji nerozjede a netroufnu si ji rozebrat.(jestli není třeba zaseklá nebo co má vlastně dělat

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.12 22:21

další foto

Datum: 21.12.12 22:23

a posl. foto

Od: ok®
Datum: 21.12.12 22:34

A na co to chceš?

to je nějaký předpotopní kousek, co?

to vyhoď, že se ti to chtělo fotit, stejně to nikdy nevyužiješ, jestli to vůbec někdy pojede

Datum: 21.12.12 22:39

potřebuji jen zjistit jestli je funkční, chci to prodat někde na aukci, ale potřebuji něco o tom vědět asi!

Datum: 22.12.12 00:51

koukám, že jsi si pěkně sám se sebou pokecal...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.12.12 19:16

to bylo směrováno na mě?

nepochopil jsem *nevi*

Datum: 22.12.12 21:54

Jasně, přemejšlej o tom.

Datum: 22.12.12 22:11

no schválně, netuším

jestli myslíš to, že tam mám 3x vloženou fotku, tak mi napiš jak vložit více fotek najednou když to na Poradte nejde!

jinak nevím "vo co go" *sok*

Datum: 22.12.12 22:14

Musíš se rozhodnout, pod kterým nickem budeš psát, jestli jako ok, nebo kubinec :D kapišto?

Datum: 22.12.12 22:54

já jsem přece já! KUBINEC *bum*

a OK , jen přispěl s odpovědi

tak nechápu jaké 2 nicky *nevi*

p.s. leda že by (OK) zjistil moje heslo přes wifi (mám ji free), ale to by se mě musel dostat do PC , ale to pochybuji

Datum: 22.12.12 23:21

Kouknou, kubinec, nedělaj z nás vola. Ten modrý proužek u ok a i ten jejich, jasně hovoří, že oba příspěvky jsou z jedné IP adresy...

Datum: 23.12.12 00:14

proboha *modla*

jaký modrý proužek zase a z jaké adresy? (moje příspěvky píšu z mojeho počítače a když jsem u strejdy , tak někdy se připojujeme z jeho PC dálkově na můj PC přes nějaký program, přes který se dostanu do mojeho PC)

tak v tom případě někdo cizí používá moji adresu, protože mi neustále na monitoru vyskakuje vykřičník (koliduje IP adresa)

anebo se někdo napíchnul na můj modem, jeden mám hlavní(u dveří) + jeden v PC(zezadu) a z něj jsou "připojeni" další 4 známí

Datum: 23.12.12 08:43

Tak v tom bude ten zakopanej pes...

Datum: 22.12.12 09:48

klasika vzduchová bruska,pokud jde ze spodu otočit kotoučem rukou tak máš nízký tlak v práci nám běhají na 6 atm,,jinak je zarezlá,jak jde do ní vzduch má příměsi vody a čas udělal své,neboj se jí prostříkat olejem nebo wd čkem ,pěkně tím místem co je připojená hadice,jinak všechny pneu nářadí mají být přimazávány! ,krom stříkacích pistolí*smich*

Datum: 22.12.12 22:11

takže si myslíš, že by tuto brusku měl roztočit i hobby kompresor?

Datum: 23.12.12 13:22

Roztočit by ji měl, ale určitě ji ,,neuživí´´ nějakou delší dobu, protože ta bruska má velkou spotřebu vzduchu.

Co se týče stáří - designem a provedením to odpovídá tak letům 80-90 minulého století

Datum: 23.12.12 13:58

teprve teďka jsem si všiml, že na jednom z kotoučů je toto(viz foto), takže taký "stařeček"

a nedalo mi to a rozebral jsem a je tam veliké ozubené kolo a které by mělo pohánět tako menší jakob "šnek" ale i po vystřikání WD tak nelze s tím pohnout, potvora jedna *bum*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.