Stavba garáže, postup, co vše je potřeba?

Od: Datum: 21.12.12 19:35 odpovědí: 1 změna: 21.12.12 22:26

Dobrý den, mam rodiný domek a za domkem akorát pozemek kde bych rád postavil garáž a nad ní atelier s posilovnou. Vše by mělo být vatápěno a dost místa.

Ptám se, co vše je potřeba abych to mohl postavit za domkem? Za domkem je dost mista na dva kamiony vedle sebe ale bohužel sousedi nejsou moc vstřícný. Kvůli povolení. Stále nevím zda se dostanu do své cenové realizace stavby. Myslím s tou posilovnou a atelierem na focení. Takže bych rád začal stavět ale časem do roka pak přistavět vršek, je to nějak realný je možnost někde třeba sehnat projekt na stavbu který je schválený a k odkoupení. Nebo nějaký kontakt, web na někoho kdo je šikovný, umí a po domluvě uděla vše jen dle rozmeru a lajckého nákresu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 21.12.12 22:26

Na hotový projekt zapomeňte. Kolik lidí má garáž stejných rozměrů a nad ní ateliér s posilovnou? NIKDO.

Začněte pozemkem - co je to za pozemek? Jak je veden? Zda smíte přistavět? Neznamená, že když je pozemek váš, že automaticky na něm můžete stavět. Na stav. úřadě zjistíte možnosti stavění. Před zadáním práce projektantovi si načtrtněte vaši přístavbu (nebo nechte si vytvořit malý projekt) a na něj si nechte všemi sousedy napsat ...souhlasím, Petr Malý, bbbbč.42. A pak s tímto souhlasem teprve zajděte na stav. úřad a začne vám kolotoč s papírováním.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.