Jaké máte zkušenosti s keramickou pánví?

Od: Datum: 31.10.12 19:58 odpovědí: 12 změna: 02.11.12 19:29

Toužím po keramické pánvi,ale nevím jakou si pořídit,aby se na ní nic nepřipalovalo a mohlo se na ní dělat bez tuku.Poradíte mi nějakou?Děkuji

doplněno 01.11.12 16:17:

Vařím na plynu,je i tak možné používat keramickou pánev?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jencek12
Datum: 31.10.12 20:08

ja jsem koipil z kalfasu (kaufland) cca 300,-. made in poland cena odpovida kvalite. vzdy musím kapnout aspon trochu oleje. ale opoznani min nez na klasickou panev

Datum: 31.10.12 23:09

máme od lonských vánoc ,cca za 900,titanovka šla do skříně,manželka si nemůže vynachválit,lechce přetře mastným ubrouskem a pak i takto čistí,pozor na levné slabé napodobeniny,kopily jsme levnou a ta se při ohřátí prohne -tesco.ale slouží taky

Od: arwi®
Datum: 01.11.12 16:18

Prosím,můžete mi napsat,jakou máte značku?

Datum: 02.11.12 12:10

máme od bergmena,spokojenost,

Datum: 02.11.12 19:21

Děkuji

Datum: 01.11.12 07:25

Já jsem jako dárek dostala titanovou. Amoletky se na ní smaží úplně ukázkově. Řízky a věci ve vrstvě oleje smažím na straré pánvi, tu novou si sestřím na smažení bez tuku. ;) Moje celoživotní zkušenost je, že by doma měla být jedna hodně dobrá pánev. Hodně dobrá, znamená i drahá. Může být na ni napsáno cokoliv - tefal, titan, keramika, jakmile je levná, bude skvělá asi týden. Pak bude následovat všechny ty, kterých máme doma ve spodním fochu každá určitě několik a které občas z duše nenávidíme. ;)

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.11.12 08:30

Před měsícem jsme koupily celou sadu i s pánví a veliká spokojenost. Pokud je keramika kvalitní není nic lepšího. Ale asi záleží na tom na čem vaříte. Jo a ručky pálí, to nebylo dořešené.

Od: zooh*
Datum: 02.11.12 00:15

Doporučuji tuto http://www.popron.cz/panev-s-…ckym-povrchem-26-cm/s-615158/ já ji mám asi 2 měsíce a jsem nadšená. Dělala jsem na ni i palačinky úplně bez tuku. A zatím jsem ji nemusela mýt, jen vytřít hadříkem. Už bych jinou nechtěla, myslím si že ani plyn není problém.

Od: 51651665
Datum: 02.11.12 02:01

mame karamickou z tescomy tuto http://eshop.tescoma.cz/varen…an/603024-panev-vitapan-24-cm

a rukojet se klasicky povoluje , dale uplne bez oleje to nejde jak u kterych pokrmu, panev provozujeme na indukci,ted se resim ze se nejak prohnula se mi zda takze se na desce houpe a nedoleha,jen az se ohreje. Pak do panve jen s drevenym nadobim, jinak se poskrabe omlati, pristi panev bych zkusil titanovou.

Od: rezka*
Datum: 02.11.12 08:53

Ahoj, dostala jsem ji k sadě keramických nožů jako bonus ( od Smart cook nebo jak se to píše ), a jsem z ní od začátku nadšená - připálit nic snad ani nejde, to by se člověk musel hodně snažit, všechno se na tom dělá perfektně, zvlášt maso je výborný a šťavnatý, pro mě je hodně důležitá zdravotní stránka věci, proto jsem si třeba pořizovala ty nože, především na zeleninu a ovoce kvůli vitamínům. Mám jí už 3 roky, je jako nová, žádné problémy jak jsem tu četla s rukojetí apod., pravda je, že jsem na věci opatrná. Je to miláček, pod stromkem ji našli i rodiče :o)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.11.12 13:13

Naprosta spokojenost jinou nikdy mam CZ vyrobek je to BOBA-SUPR je velka za 500,- + ma poklici s pojiskou*ua*

Datum: 02.11.12 19:29

Rádcové,moc vám všem děkuji za rady,pomohli jste mi.Myslela jsem si,že třeba tescoma má kvalitní výrobky a ne že se pánev od ní prohne.Prostě není nad zkušenosti.Dík.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.