Vchodové dveře z Polska?

Od: odpovědí: 5 změna:

Dobry den

má někdo zkušenost s Polskými dveřmi,například co nabizejí na Aukru?

Cena je zajimavá,ale nerad bych koupil vyloženě šunt.

Děkuji

5 odpovědí na otázku

0x

No se zajímavou cenou toho moc nečekej. Soused si dával polský okna i dveře. Po půlroce se nedostal do baráku, protože se mu to celý skřížilo a měsíc s tím bojoval, než mu vyřídili reklamaci. Možná jsou některý kvalitní, ale pak ta cena není tak atraktivní.

0x

mám taky vchodové dveře plastové hnědé z poska už asi 6 let zatím v poho ale stály asi cca 25000

0x

Vchodové dveře na baráku máme z Polska ale ne z Aukra,vybrali jsme si je a objednali sami.Dovezla nám je a namontovala ta firma z Polska kde jsme tu objednávku udělali...naprosta spokojenost už 6let.Okna jsme udělali stejným způsobem,jen montáž nám dělala česká firma,ty máme 8let a prozatím ani sebemenší problém.Hodně lidi na jejích výrobky nadáva,možna je to náhoda ale my jsme spokojeni...takže ne všechny výrobky mají šunt.

Ahoj

díky všem za odpověd.No právě,nadává se na všechno co je z Polska a proto si chci zjistit co nejvíc informací.Plastový dveře mi nabizeli u nás kolem 30000 Kč a to se mi dávat nechce.Polský z plechu a potažený folii v imitaci dřeva dnes vyjdou kolem 10000.

0x

Možná nebude od věci mrknout na tohle video: stream.cz/...

Nevím zda to jsou ty tvoje ale mne presel humor kdyz jsem to videl :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]