Od ČEZ k RWE - je to dobrá volba?

Od: Datum: 24.10.12 07:04 odpovědí: 3 změna: 24.10.12 09:20

*nevi*Chci změnit odběratele elektřiny a to od ČEZ k RWE. Od RWE beru plyn vytápime rod. domek, ,mám fixaci ceny na 2roky a letos to bylo trochu finančně poznat ve vyučtováni. Tak kdyby to tak bylo i u elektriky tak by to bylo dobré.Mám dotaz...přešel jste někdo k od ČEZU k RWE z odběrem elektřiny a poradite jestli se to aspon trochu vyplatí,zkoušela jsem různé kalkulačky ale moc jsem tomu neporozuměla,přívitám osobní zkušenost.děkují za radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.10.12 07:30

Přešel jsem od ČEZ i od RWE k Elimonu - s elektřinou i plynem. Spočítal jsem si to na http://www.energiejenda.cz/ , Elimon sice není úplně nejlevnější (to bych ani nechtěl), ale podle diskuzních příspěvků snad dostatečně seriózní.

Ohodnoceno: 2x

Od: mija*
Datum: 24.10.12 07:50

Děkuji za radu...už to studují,snad dojdu k nějakému správnému rozhodnuti.Hezký den přeji.

Datum: 24.10.12 09:20

Já jsem dal plyn od vemex a úspora od rwe přes 30%.el mam eon, levnější jsem nasel, ale rozdíl byl sotva stovka za rok, takže to neřeším. Jinak rwe je nejdražší dodavatel a upsat se na dva roky není dobra volba.
Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.