Povlečení z mikrovlákna

Od: Datum: 21.10.12 17:14 odpovědí: 7 změna: 10.11.12 18:17

Dobrý den, rádcové, prosím o názor, zkušenost...
Vybrala jsem si na netu povlečení. Chtěla jsem buď krepové nebo flanelové. Domnívala jsem se, že krep i flanel je z bavlny a i přes to, že název obsahuje slovo flanel, složení je 100% polyester- mikrovlákno. To samé u krepu. Polyester pro mne vždy představoval velmi nepříjemný, klouzavý, nesavý a studený materiál, prostě něco fuj a teď se z něho vyrábí povlečení? Vím, že technologie pokročily...
Máte někdo zkušenost. Na webu píšeu jenom samé superlativy. Příjemný, savý, hřejivý, rychleschnoucí, nežmolkující atd. Je to skutečně pravda? Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.12 17:22

funkční (technické) prádlo se také vyrábí z polyesteru. povlečení z mikrovlákna máme a nemáme s ním žádný problém. pokud je jednou z vašich podmínek rychleschnoucí, pak bavlna neobstojí, PES ano.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.10.12 17:37

Dobrý den. Asi jste vybírala povlečení s nežehlivou úpravou. Já kupuji krepové a flanelové povlečení z bavlněné tkaniny. Oba druhy dobře sají, flanel více hřeje ale není rychleschnoucí. Nemusí se žehlit. Umělinu nemám ráda.

doplněno 22.10.12 19:23:

babkazov - i já si nakoupila větší množství toho povlečení. Bylo to výprodeji skladu s velkou slevou. Nic jsem neušetřila, spíše prodělala. Místo knoflíků na zapínání je tam zip a rubová strana není vůbec začištěná.

Datum: 21.10.12 18:08

Na webu bych si nikdy, ani v nouzi nejvyšší, povlečení nekoupila. *blee* Moje dcera to udělala, koupila krepové povlečení a přišly jí tak řídké hadry, že to vypadá jako obarvená fáčovina. Kamarádka objednala několikero a pláče dodnes. *cert*Ušetříte 200kč a vyhodíte za kolik? Je třeba vidět, sáhnout si. Např. v Jysku je úžasný výběr levného a poměrně kvalitního povlečení. Va webu je to mrtvici!

doplněno 22.10.12 16:57:

korina, Tchibo je bez konkurence, o to žádná, ale ty slevněné firmy, to je smutný příběh *plac*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.10.12 11:17

ja mam dobre zkusenosti s kupovanim pres internet, ovsem pouze s firmou Tchibo ktera je znama se svou perfektnosti, jak kvalitou tak s dodavkou.zbozi. jakekoliv inzeruji, je dokonale zabalene a vzdy odpovida tomu co jsem si objednala. je tam i povleceni. zkuste si na to najet a budete se divit, i ceny jsou slusne. a to vase povleceni si nechte na jednorazove pouziti pro navstevu. ...

Datum: 22.10.12 15:20

To umělohmotné povlečení je na nic. Sama bych si ho nikdy nekoupila, ale moje mamka mě jím pravidelně zásobovala. Zůstalo to ve skříni.

Nedala si to vymluvit a když to nechci já, dává to aspoň mé dceři. A sama ví, že to jsou hadry a nespala by v tom, jenže je to laciné a velký balík a něco se dát musí.*bzum*

Už jsem na 4 postele darovala jedné paní, která to chtěla. Dobře jí tak! :D

A na 5 postelí ještě doma mám. Je to studivé, klouže to po dece, prostě se v tom špatně spí.

TAKŽE TO UMĚLOHMOTNÉ NEŽEHLIVÉ POVLEČENÍ NEBRAT, není nic horšího! Jaga.

Od: zooh*
Datum: 02.11.12 00:31

Mikrovlákno rozhodně doporučuji, koupila jsem synovci tohle http://www.popron.cz/medvidek…campaign=ba&actionnumber=9057 a teď má potíže vyhnat sestru ze své postýlky. Je opravdu úžasné, měkoučké a nemusí se to žehlit. Já sama jsem to koupila na základě vlastní zkušenosti protože i mě do ložnice už nekupuju nic jiného.

Od: kamouk
Datum: 10.11.12 18:17

Mam veskere povleceni (zimni i letni ) z mikrovlakna,ne to klouzave satenove-v tom je mi zima a klouze to,jsem s nim velmi spokojena mam ho jiz nekolik let,letni je prijemne,a zimni je krasne teploucko,a nemusim zehlit a suche je ve vekmi kratke dobe.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.