Horká roura ( heisserohre)

Od: Datum: 20.10.12 00:09 odpovědí: 6 změna: 21.10.12 13:52

Zdravím,

Má někdo PLS zkušenost s horkou rourou od http://www.heisserohre.eu/?

Zajímalo by mne,zda je fakt tak dobrá,jak píšou respondenti. Dále,jak je horká,jestli je opravdu schopná něco vytopit.

předem děkuji za odpovědi

doplněno 21.10.12 21:30: Děkuji všem za názory. Myslím,že je to jasné..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: astar*
Datum: 20.10.12 00:55

Když se dívám na ty příkony (15-60W), tak je jasné, že to moc topit nebude. Není to perpetuum mobile, dokonce ani když to má takový pěkný německý název.

Datum: 20.10.12 08:22

Tam v diskuzích někdo psal,že je roura teplá tak,že na ní není možné nechat ruku,to by mne fakt zajímalo.
Datum: 21.10.12 01:28

No to ano, je to ale malá plocha. Na žárovce 40W taky nejde udržet ruku. To je skoro stejné a ještě to navíc i svítí.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 20.10.12 01:49

No tak - jistý, spíš místní (v blízkém okolí) účinek to zařízení mít jistě bude. V principu je to jen topný článek s malým příkonem, tedy věc známá již mnoho desítek let.

Nevím proč, ale první co mne napadlo, bylo to, že je to náhradní spotřebič energie za ty zakázané žárovky.*smich*

Od: mkat®
Datum: 20.10.12 18:35

Mam take tušenie že to vymyslely nejake elektrarne,aby mali aky -taky staly odbyt elektriny.Každy sa snaži šetrit tak museli niečo vymysliet.Ved to čudo by možno mohlo vyhriat nejake menšie terarium.Velke opodstatnenie pre kupu "Horucej rurky" ja osobne nevidim.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.10.12 13:52

Jde o marketingový podvod.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.