Přejít na čez z rwe

Od: Datum: 19.10.12 20:01 odpovědí: 6 změna: 06.11.12 04:50

Váš názor na přechod z rwe k čezu pří odběru plynu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.12 20:24
avatar

Já zažádal v lednu, přešel jsem až v červnu. Ale dočkal jsem se :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.12 12:19
avatar

názorne mám, ale lze si jej vytvořit porovnáním nabídek na internetu, stačí zadat "porovnání cen zemního plynu" a vyberte si porovnávač a vyjede vám nabídka od všech dodavatelů přesně stanovená pro zadané přesné paramatry. Názor tu na poradně nikdo mít nemůže, protože neví kolik plynu vy spotřebujete. Jestli je to párkubíků za rok, nevím proč byste měl přechod řešit. Ušetříte maximálně stokoruny ročně. Nedal jste skoro žádné vstupní informace. . . . hm.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.10.12 15:02
avatar

Jenom poznámka: ČEZ má poměrně dost tvrdé podmínky na případné předčasné zrušení, respektive snad to ani regulérně nejde (aspoň jsem to nikde nenašel) a když to přece provedete, přijde vám to na docela hodně peněz (zase jsem to nikde nenašel a ani to z nich nedostal, ale z různých náznaků bych to typoval řádově na desetitisíce). No ale pokud další podmínky vyhovují, tak by to nemělo vadit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 01.11.12 19:16

Pozor na internetové srovnávače. Vetšinou se asi jedná o podvod, nebo minimálně o klamání zákazníka.

Chtěl jsem přejít s plynem od RWE k ČEZu. Tak jsem si našel podle srovnávače nejlevnější plyn Byl to EON. Tak jsem vyplnil internetový formulář a čekal jsem na doručení smlouvy, a ono nic. Druhý pokus byl telefonický, zavolal jsem na zákaznickou linku, v podstatě stejné kolečko, vyplnili jsme to s operátorkou, a nakonec přišel rozhodující okamžik. kdy prý budu doma, zastaví se u mě kurýr. Dohodli jsme termín, a ptal jsem se dál, jak a kam to mám potom poslat. odpověď mě doslova uzemnila. Žádné čtení smlouvy a podmínek. Kurýr přijede, já podepíšu a on si to odveze. Už tehdy jsem začal mít podezření. Odmítl jsem to, s tím, že mi to pošlou poštou, a já to poštou vrátím. Dodnes mi nic nedošlo. Proč asi? Co je v té smlouvě k podpisu, že nesmím mít čas na přečtení?

Podotýkám, že se mělo jednat o EON. Tedy jeden z největších prodejců u nás.

Tak jsem to zkusil s přechodem k ČEZu. Na internetu je nabízen špičkový tarif ČEZ Praktik. S tím jsem šel na na zákaznické centrum ČEZu. Jaké bylo moje překvapení, když mi na ČEZu řekli, že žádný takový tarif nemají. Divíte se? Já taky.

Takže pozor na internetové nabídky. Něco na tom smrdí, a já zatím nevím co. ČEZ mi zatím na moje Emailové dotazy na produkt ČEZ Praktik neodpověděl. lidi pozor nenechte se nachytat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikkoo*
Datum: 05.11.12 06:56

Čez skutečně nabízí Tarif Praktik a Tarif Comfort. Jeden tarif nabízí úsporu oproti RWE minimálně 5 % (v praxi až 9%) a druhý tarif nabízí úsporu ve stálých měsíčních platbách za plynoměr (nejvíc se vyplatí když pouze vaříte). takže nevím kde jste byl na přepážce. Ale tohle co tady píši je pravda. Tarif PRAKTIK NABÍZEJÍ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.12 04:50
avatar

Z RWE do ČEZu? To je totéž jako z bláta do louže.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.