Kde v Polsku koupit kotel

Od: Datum: 19.10.12 17:57 odpovědí: 18 změna: 06.03.16 22:17

Dobrý den, chtěl bych poradit, kde v Polsku koupit kotel na tuhá paliva pro vytápění rod. domku. Jsem ze Severních čech, tak prosím poraďte lokalitu co nejbližší. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.12 19:04

celkem slušnou nabídku kotlů na tuhá paliva jsem viděl v řetězci castorama v Těšíně, pobočky tohoto obchodu jsou i v Jeleno Goře nebo Zgořelci což je se severních čech nejbíž. Viděl jsem tam klasické kotle i kotle se šnekovýma podavači paliva celkem dobrý výběr. A proč nechcete českého viadrusa? Litina je litina.

Ohodnoceno: 0x

Od: zabu
Datum: 20.10.12 21:32

Kupte v Polsku, přímo od výrobce. Jsou o hodně levnější. Kolega z práce ho koupil asi před 14ti dny. V pondělí Vám sem písnu odkud přesně ho koupil.

Od: zabu
Datum: 23.10.12 21:07

Kontaktujte mně prosím na tjmea@seznam.cz. Mám pro Vás ten kontakt na prodejce a výrobce v Polsku. Nechci to sem dávat, nevím, jestli se to smí.

Od: aloisvalter
Datum: 10.05.13 06:12

Prosím o zdělení kde je možné v Jelení Hoře kotel koupit děkuji za odpověd Valter

Od: jani987*
Datum: 11.12.12 11:32

S manželem jsme koupili polský kotel, ale u českého zástupce. Možno takové řešení? Pokud bydlíte u hranice je možné, že Vám dovezou z Polska... Firma výchází vstříc a zástupce je ok ( http://www.kotle-witkowski.cz/kontakt), zatím jsme spokojení.

Od: hs
Datum: 24.12.12 13:34

Zdravím! @jani můžeš napsat něco o tom kotli? Já osobně myslím na KMB-RP PLUS, ale nějak se nemůžu rozhodnout. Cizí společnost a tak, nebude problém třeba se zárukou?

Od: gustavk
Datum: 01.01.13 01:11

Dobrý den,topím druhou sezonu tímto kotlem a mohu jen doporučit 38 kw vytápím 1200 m3 a spokojenost,podívejte se na kotle Witkovsky je tam zástupce pan Pospíšil a s ním domluvíte vše,kotel Vám dovezou zdarma až domů a stál mě 48 000 Kč.jednou za 24 h dám 5 - 7 kýblů uhlí a vyberu popel cca 10 minut času,kýbl má 14 kg ale než se leknete té spotřeby spočítejte si kolik budete vytápět kubíků Vy.Já mám dům 620 m2.proto mám vyšší spotřebu,když jsem topil elektrikou tak jsem platil 230 000 Kč ročně.Teď propálím cca180 q x 225 Kč tj. asi 40 000 Kč.Letos budu do druhého domu kupovat druhý kotel a jiný nechci.Pokud budete mít zájem klidně se přijeďte podívat.Jsem z Prahy 9 Vinoře

Datum: 01.01.13 14:21

chtěl bych se zeptat,nakolik ta sranda příjde. Díval jsem se na jejich stránky , i ty Polské,ale cenu jsem nenašel.

Datum: 15.01.13 10:47

gustavk: děkuju za příspěvek! Panu Pospíšilovi jsem volala a jsme už domluveni.
@macek71 taky mi to trvalo, než jsem našla;) : http://www.sklep-witkowski.pl/cz/

Datum: 17.01.13 06:59

jj,děkuji na ty jsem se díval.už jsem kontaktoval zástupce pro ČR

Datum: 21.01.13 09:12

Dej pak vědět pro cos se rozhodl.

Datum: 15.03.13 09:06

nevím co macek ale nakonec jsme si pořidili ten automat kmbrp plus, zatím všechno v pochodě!

Datum: 15.03.13 09:22

Sdělím mou zkušenost , známý koupil loňského roku téměř přes Aukro polský kotel na uhlí ( ořech) se zásobníkem, tuším říkal za 37 tisíc. Nekoupil ho ale oficiálně přes aukro, ale polákovi zavolal telefonem, závazně se domluvili, do týdne měl kotel doma a lituje, že podobný kotel už nekoupil dávno. Tuším, že to je kotel Brucer. Je spokojen prý jako kostelní myš. Byl jsem se u něj podívat, kotel se mi líbí, byť trochu podražili ..., kladně zejména hodnotím odpočinkové přikládání - tuším říkal jednou za 4 dny... to je bomba.

doplněno 15.03.13 11:10:

Trochu jsem to popletl, alepřesto je spokojen..

Ohodnoceno: 1x

Od: julka*
Datum: 15.03.13 10:34

Kostelní myš není spokojená, ale chudá. Tak jak to tedy je?

Ohodnoceno: 1x

Od: martin111
Datum: 06.03.16 22:17

Od: seaman
Datum: 19.04.13 14:21

pane gustavk, mam zajem o kotle witkowski, rad bych se dozvedel vice o kotli uks-n, muzete mi k tomu neco rict?

Od: gustavkriz
Datum: 19.04.13 16:31

Co Vás konkrétně zajímá, pokud vím tak už kotel co já měl za 48 000 Kč tak už ho zdražili na asi 62 000 Kč ale nevím to přesně.

Ale je pravda že jsem spokojený, jediné co mi trošku vadí že mohl být kotel o 1 cm u podlahy vyšší kvůli zavírání popelníku.Ale to je maličkost,asi ho teď v létě podložím.Pokud byste chtěl klidně mi napište.Kříž

Od: seaman
Datum: 17.05.13 08:23

Jakou teplotu máte doma? Na kolik dní Vám max vydrží násypka? Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.