Pitbul křížení s Labradorem

Od: Datum: 19.10.12 09:10 odpovědí: 3 změna: 19.10.12 19:28

Máme doma psa pitbula kříženého s labradorem nejsou mu ani dva měsíce a vijíždí po ségře a už ji i kousl do tváře nechceme ho dát prič. sestra mu chce udělat test agresivity tak se ptá jestli bys te mi neporadili?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dejvy*
Datum: 19.10.12 09:42

Pitbul, ani Labrador nejsou agresivní plemena na lidi.

Nepíšte, jak a proč na sestru "vyjel".

Chyba ve výchově?

Dva měsíce, to je ještě psí miminko a ty koušou z radosti, ne z agresivity.

Buďte důslední a nenechte si to líbit, pejska nebijte. Za prohřešek ho vytřepejte za jůži za krkem. Přiměřeně k jeho věku a hmotnosti. Stejně tak, by to udělala jeho máme, kdyby jí začal přerůstat přes hlavu.

Nemyslím si, že by to ze strany Vašeho štěňátka byl příznak agrese. Zatím ne, ale do budoucna záleží na Vás ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 10:18
avatar

Dvouměšíční štěně vyjíždí? To je těžko uvěřit, patrně se s největší pravděpodobností jedná o hru, která je u takto malých štěňat běžná. Pokud vás okusuje, dejte mu najevo, že to dělat nesmí, nejlépe hlasitým vyjekutím z vaší strany a přerušením hry. Navštivte v okolí nejbližší cvičák a poproste o konzultaci chování psa a ať vám ukážou, jak se ke štěndu chovat. Není nad to, než když vás vidí na vlastní oči, o co se jedná a vy jim pak předvedete to, co vám poradí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jokr
Datum: 19.10.12 19:28

Souhlasím s předchůdkyněmi s tím, že výchova psa není záležitost pro dítě (soudě podle chyb). Pokud je psovi dávána přednost před "ségrou", je možné, že ji začíná považovat v žebříčku smečky za nižší příčku... Promiň, či promiňte, ale vzhledem k vašim pravopisným chybám nevím, jaké použít výrazové prostředky, aby bylo rozuměno... ach jo...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.