Nejvhodnější a nejlevnější podlaha do garáže

Od: Datum: 16.10.12 22:17 odpovědí: 8 změna: 01.11.12 13:01

Dobrý den,

chtěl bych se s vámi poradit, jaká podlaha vyjde nejlépe cena-poměr do garáže o rozměrech 4x5m? Aby splňovala funkčnost, tj. šla dobře setřít, něco by vydržela a aby to vypadalo alespoň trochu vkusně, takže nemyslím zalít betonem, jak to momentálně zalité je, beton už je dost rozdrolený, tak bych ji chtěl renovovat..

Vyjdou nejlépe kachle nějaké levné? Nebo natáhnout nový beton a na to nějaký gumový postřik? Nebo snad lino? Děkuji za každý tip

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 16.10.12 22:29

Buďto stávající povrch vyspravit a položit terasové dlaždice ( http://www.teraso.cz/Produkty/Teracove-dlazdice/ ) a nebo beton udělat znovu (stávající vybourat a nebo vrstvu přidat) a epoxidovou litou podlahu...

Datum: 16.10.12 22:29

Pokud si tu dlažbu položíte sám ... cca 100.-Kč/m + nějaké lepidlo, jednoznačný vítěz. Otázka je, jak moc je použitelný ten drolící se podklad. Pokud to bude dělat firma a bude se muset do toho podkladu investovat, stálo by za úvahu třeba něco takového.

Datum: 16.10.12 22:31

Návrh s epoxidem není zrovna z levných.My jsme jednu garáž vydláždili dubovými špalíky zasazenými do betonu.Velice levné a efektní.

JABRAKA

Datum: 16.10.12 22:55

Epoxid je opravdu drahý. Ty dubové špalíky bych měl možnost někde vidět? Nějaké foto či odkaz?

A ještě nějaká levnější varianta by nebyla, než jsou ty kachle, které vycházely na cca 300 Kč metr?

Od: andrea1*
Datum: 16.10.12 23:32

Gletovaný beton.

Od: ladaadal*
Datum: 17.10.12 05:35

Pokud to chceš nejlevněji, viděl bych to na zvýšení podlahy gletovaným betonem.

Od: lll
Datum: 17.10.12 21:04

Viděl jsem u kamaráda dlaždice, z nějaké gumy, snad je to stejný materiál jako střešní Capacco. Je to pevné, pružné, nerozbitné. Jestli to dělá stejná firma nevím.

Od: stejzi*
Datum: 01.11.12 13:01

Mám podobný problém, jen s tím rozdílem, že jsem podlahu betonoval letos v létě a abych ušetřil tak jsme udělali glejtovanou desku, jenže odpoledne se zatáhlo a pěkně mě na tu desku zapršelo, takže teď řeším čím opravit povrch. Zatím to vypadá na lepidlo a teraso. Pokud nenajdu levnější variantu. Garáž už stojí a musím vše vyřešit než přijdou zaměřit vrata. Abych pak nenalepil 2,5 cm teraso a neměl problémy z vraty.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.