Jaké si vybrat nadobí?

Od: Datum: 14.10.12 18:07 odpovědí: 4 změna: 14.10.12 21:15

Prosím o rady s vašimi zkušenostmi jaké si vybrat nádobí do kuchyně za přijatelnou cenu...děkuji;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.12 19:42
avatar

Dobrý den. Talíře jsou podle mne nejlepší porcelánové. Nyní u nás v Tescu mají celou soupravu talířů za necelých 300 korun. Běžně se kupují od 500 kč nahoru. Já mám i skleněné, málo je používám. Ty jsou dražší, od 800 kč nahoru. Smaltované hrnce se nyní skoro vyrovnají v ceně nerezových hrnců. Mají krásné, barevné, ale jakmile vám kousek smaltu při klepnutí odprýskne, tak většinou už dlouho nevydrží. Já jsem všechny smaltované hrnce vyměnila za nerezové. Investice do nerezových hrnců se vyplatí. Pokud by jste si je kupovala, tak pouze se zesíleným dnem. Koupila jsem si jeden velký nerezový hrnec s tenkým dnem, vařím v něm pouze knedlíky, nebo polévku. V Tescu bývají dost často akce na talíře, skleničky, skleněné nebo porcelánové misky, pekáče, formy na pečení, nebo i nože. V akcích se dá celkem levně vybavit kuchyň. Kvalitní a cenově výhodné věci koupíte v akcích i v Lidlu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.10.12 20:32
avatar

Na vaření a pečení mám nejradši litinové smaltované nádobí. Nádobí mám přes 30 let bez jediného poškození (i smalt byl kvalitní). Kdysi je vyráběl Sfinx (tuším v Českých Budějovicích), kdoví, kde je mu dnes konec.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 14.10.12 20:47

xxxxx - nejdříve nám musíte sdělit na čem bude vařit. Plyn - elektřína - indukce -..PB ...? Ať si nekoupíte nevhodné nádobí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.12 21:15
avatar

Já se přimlouvám za Ikeu. Mám krásné nádobí, misky, mísy, hrnce, konvičku... všechno za pár šupů. Když se Vám něco rozbije, většinou stihnete dokoupit stejný kus. Příští rok mě čeká rekonstrukce kuchyně, tak budu nádobí vybírat tam.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.