Co se satelitem

Od: Datum: 12.10.12 10:53 odpovědí: 1 změna: 12.10.12 11:17

Dobrý den, bydlíme se sestrou společně v jednom baráku, který máme napůl. Od sestry přítel se kterým si ani ona nerozumí si nechal namontovat (je to už pár let zpátky, kdy jsme tady ještě nebydleli) satelit přímo před naše okno s tím, že mi před oknem vadí a taky hlavě proto, že manžel chce dělat zateplení domů a v místě kde se satelit nachází je stěna od WC, kde jsou trubky s vodou a minulý rok nám popraskali kvůli mrazu, proto to musíme zateplit, ale on tvrdí, že si máme předělání jeho satelitu zaplatit my a chtěli jsme po něm, ať si ho dá na svou půlku baráku, ale prý to tam nepůjde uchytit (jenže oni mají vikýřové okno přímo na tu stranu kam satelit momentálně míří a tvrdí, že jinde nebudou mít signál). Chtěla jsem zavolat někoho kdo by zkusil zda ten satelit tam může být, ale teď kdo je v právu? Já jakož to chci, aby ho sundal, protože si myslíme, že zateplení kolem něj, zbouchání omítky bude náročné, taky máme strach zda to nebude tvořit tepelný most v případě, že by zůstal kde teď je a časem nám zeď nepopraskala. Můžete mi poradit jak tohle vyřešit? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.12 11:17
avatar

Předpokládám, že majiteli domu jsi ty a sestra a nikoli její přítel. Tak se se sestrou domluv a chovejte se jako majitelky. Písemná výzva k odstranění v určitém termínu, po tomto termínu bych ho klidně odstranil. Další možností je vyexpedovat satelit i s přítelem.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.