Drevnik - jak postavit

Od: Datum: 09.10.12 11:34 odpovědí: 2 změna: 09.10.12 17:51

Ahoj, nastehovali jsme se do domku, chtel bych k chranene zdi postavit maly drevnik. Urcite bych si ho mohl dat udelat u truhlare, ale jelikoz mam uz dilnu a take jsem koupil nejake to vybaveni, tak bych si s tim chtel zkusti pohrat sam. Mate nejake napady nebo nakresy takove stavby? Nikdy jsem nic vetsiho se drevem nedelal.

Predpoklady:

- velikos cca 2 m x 0,5 m (vyska 1,5 m max)

- bude zatim postaven jenom na hline (zahrada neni hotova) a take ho nechci zapoustet do betonu (pristi rok ho nekam presunu nebo vyhodim), takze patky jenom napustim a pujdou do zeme

- o zed ho prichytavat nebudu

- otevrene bez dvirek, jenom se striskou

Jdu si to nakreslit, ale napadlo me ze mozna nekdo uz neco podobnyho (i kdyz v jinym meritku) delal. Na webu nic moc neni

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.12 12:46

do toho moc dřeva nedáte,já jsem dělal 3x3 x 2,5výška a je to tak na sezonu

jinak patky do země.nebo zemní vrut-dobrá to věc pak vyšroubujete a použijete jinde-ale jsou drahé

jinak mám konstrukci z trámů a boky z karisítě oko 10x10-8-bez problému to drží a hlavně větrá a prosychá-střecha dle volby ale asi nějakej plech když to budete rozebírat nebo i ipa by stačila

Datum: 09.10.12 17:51

staci takovej malej, mame sklad odkama si vozim jenom tolik dreva co potrebuji (jedno auto). patky do zeme, zkusim se po tom podivat, ale dobry napad.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.