Flek od barevne propisky

Od: Datum: 06.10.12 17:15 odpovědí: 4 změna: 07.10.12 16:28

Dobry den,prave jsem vyprala synovi svetle plataky a zjistila,ze v kapse nechal barevne propisky.Samozrejme po vyprani flek az hruza.Poradite nekdo cim vycistit,krom sava,aby nevyzrala barvu?DEkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 06.10.12 20:26

Dobrý den.

Zkuste skvrnu vyčistit Alpou (Francovkou). Není-li už skvrna moc stará, měla by pustit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.10.12 22:54

Zatiaľ ma nesklamal výrobok určený primárne pre autokozmetiku, ARMOR ALL Multi Purpose Cleaner. Tam, kde iné čističe končia, tento začína.

Datum: 07.10.12 12:04

Barvy v propisovačích mají jednu zásadní kvalitu.Oxidují vzduchem a pak už je odstranit beze zbytku nelze.Zkus směs lihu a acetonu.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.10.12 16:28

Z vetsi casti pustilo saponatem a jarem a flek stale je.Zkousela jsem lih,pripravek na okna w5,ale ze vseho nejvic pomahal sapon.Mam stale namoceno ,flek vznikl behem prani.budu muset po nedeli neco zakoupit.material kalhot je takove silne platno,takze se to bude tezko z toho dostavat.Driv budou odreńe v miste mechanickeho cisteni.Asi se s nimi budu muset stejne rozloucit.Nekde jsem cetla ze funguje lak na vlasy,ale nelakuji si vlasy a kupovat ho,kdyz to treba nepujde a pak ho vyhodit..

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.