Pokojový termostat

Od: Datum: 05.10.12 21:12 odpovědí: 9 změna: 09.10.12 10:41

Dobrý večer,

máme k topení termostat PT21,potřebuji poradit jak nastavit správný den.Je pátek a on ukazuje neděli.

Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.10.12 21:32

Když otevřete spodní část (tam kde jsou baterky) tak tam je tlačítko s označením den a tím to nastavíte. Pod displejem musíte mít

přešupovací knoflík nastavený na HOD.

Datum: 05.10.12 22:09

Tak jsem to zkusila,ale nereaguje.

Od: mowla*
Datum: 06.10.12 01:08

Tady je návod - poměrně přehledný... ;)

Pokud termostat na programování nereaguje, je potřeba jej ´resetnout´ (viz návod) a nebo na cca minutu vyndat baterky (stačí jednu) - nevýhodou resetu je vymazání všech naprogramovaných hodnot, takže je dobré si je předem zapsat...

Upozornění od sys hejkal 06. 10. 2012 05:37:21
ať zkouším jak, chci, odkaz není funkční...asi bylo by lepší napsat rovnou adresu ...

Od: mowla*
Datum: 06.10.12 20:25

Omlouvám se, odkaz je zde: http://www.elektrobock.cz/file.php?id=62 ...

*hi*

doplněno 07.10.12 19:27:

Pokud termostat na programování nereaguje, je potřeba jej ´resetnout´ ...

Datum: 07.10.12 19:18

Tak jsem dorazila domů a hned to jdu zkusit.

doplněno 07.10.12 19:25:

Tak se to nepovedlo.Teď ukazuje i špatnou teplotu.Mám ho zkusit resetovat?

doplněno 07.10.12 19:45:

Po výměně baterií se teplota srovnala,ale ten správný den stále nemůžu nastavit.:(

Datum: 07.10.12 20:31

PT21 jsem dříve taky vlastnil a myslim že jsem měl stejný problém. Vyřešil jsem to koupí jiného termostatu (inteligentnějšiho) za ještě méně peněz než tento u kterého jsem zjistil že je předražený a vlastně nic neumí.. U PT21 byl pořád nějaký problém. Teď mám EBERLE INSTAT

Od: kefud*
Datum: 08.10.12 18:30

Také jsem nemohl přijít jak nastavit správný den. Důležité je potvrzení tlačítkem viz bod 2.

1) Přepínač funkcí přesuňte úplně vpravo do polohy prog: poloha pro programování termostatu

2) Tlačítkem Den stiskem posuňte kurzor "▅" vždy o jeden den do prava, až nastavitekurzor pod požadovaný den, poté potvrďte nastavení kurzoru stiskem tlačítka i, tím je nastavení zaaretováno.

3) Přepínač funkcí přesuňte zpět do polohy AUT.

Datum: 08.10.12 20:29

Jdu to hned zkusit.

doplněno 08.10.12 20:32:

Hm, tak nic*plac*

Od: kefud*
Datum: 09.10.12 10:41

Gabčo omlouvám se za nesprávnou informaci a proto jsem si to ověřil přímo s programátorem a máto být následovně:
1) Přepínač funkcí přesuňte vpravo do polohy HOD: nastavení aktuálního dne a času
2) Po nastavení přep. do polohy HOD se na displeji zobrazí čas a bliká indikace HODIN.
3)Tlačítky " +/- " nastavte požadovaný čas a zmáčkněte " i " ( zápis)
4) Stejným způsobem postupujte u minut a sekund
5) V následujícím kroku je indikován blikající kurzor "▅" pod některým dnem
6) Nyní opět Tlačítky " +/- " nastavte požadovaný DEN a zmáčkněte " i " ( zápis) tím je nastavení ukončeno.
7) Přepínač funkcí přesuňte vpravo do polohy AUT: termostat pracuje dle nastaveného programu.
Pokud budete mít nastavený správný čas přeskočíte jej několikerým zmáčknutím " i " a poté postupujte dle bodu 5 atd.
doplněno 09.10.12 10:49:

vloudila se chybička: 7) Přepínač funkcí přesuňte vlevo...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.