Noční proud - každý den jen chvíli

Od: Datum: 05.10.12 15:24 odpovědí: 2 změna: 05.10.12 17:57

Dobrý den , mám otázku léta letoucí máme na svém rodinném baraku noční proud a poslednich tří dnů proud sepne a zachvíli zase vypne nevíme si rady čím to asi je, děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: totak*
Datum: 05.10.12 15:48

To že nejde noční proud kontrolujete na kontrolce bojleru, nebo na elektroměru? Může to být tak, že elektroměr je přepnutý na nízký tarif ale bojler vám vypne vadný termostat.

Pokud vám noční proud nespíná dodavatel proudu, vytáhněte smlouvu, kde máte jasně uvedené kolik hodin denně vám nízký tarif má běžet a zavolejte svým elektrikářům že porušují smlouvu a v takovém případě ji můžete jednostranně vypovědět bez hrozby jakýchkoli sankcí. Dodavatel proudu se určtě polepší, neboť dneska si můžete vybrat z tolika jiných, že si každý svoje ovečky kouká hlídat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.12 17:57
avatar

Chyba může být u spotřebiče, který má běžet jenom na noční proud, ale i ve spínači u elektroměru. Zkuste vypnout zmíněný spotřebič a zkontrolujte si na elektroměru, v kterém režimu proud odebíráte. Odebíráte-li NT, není chyba u elektroměru ani u dodavatele elektřiny.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.