Zateplení nepochůzí půdy

Od: Datum: 04.10.12 17:37 odpovědí: 1 změna: 04.10.12 20:47

Dobrý den,

mohli by jste mi prosím poradit se zateplením nepochůzí půdy, dům je po celkové rekonstrukci, výměna oken za plastová, zateplení fasády minerální vatou tl. 140 mm. Nyní bych chtěl ještě zateplit nepochůzí půdu volně položenou minerální vatou.

Složení starých stropů je následující: část je z stropních desek Hurdis kladených do I profilů, litý porobeton, izol. desky Polsid tl 50 mm, litý porobeton a cementový potěr, druhý část je z rákosové omítky, trámů podbitých deskami tl. 18 mm, izol. desky Nobasil 80 mm, polyetylenová folie a cementového potěru. Tepelná izolace je nedostatečná. Chtěl bych volně položit minerální vatu 160 mm, musím při této struktuře stropu použít paropropustnou folii, nebo ne? Z folie bych asi vytvořil vanu, do které bych kladl vatu, musí být okraje folie pevně přichyceny ke svislým konstrukcím, nebo jen volně položené?

Děkuji za vaše odpovědi a reakce

JiIva


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.10.12 20:47
avatar

Bez parotěsky a doporučuji nejlevnější Climowool DF1, v tloušce 18-20cm. Cena je do 500Kč za kubík..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.