Bodovka do malého prostoru

Od: Datum: 02.10.12 20:02 odpovědí: 5 změna: 01.11.12 01:15

Dobrý den, sháním nějakou bodovku, které bude stačit cca 6cm prostoru v kuchyňském podhledu, kde bude umístěna pod rourou od digestoře. Měl byste někdo nějakou radu, jestli vůbec takové existují a co mám koupit?

Děkuji moc!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 02.10.12 20:22

6 cm hloubky (výšky)? - LEDkové se dělají už tak od 10 mm - stačí si vybrat design...

;)

Datum: 03.10.12 08:40

Zajel bych se podivat do Obi nebo podobnych prodejen nebo do prodejny s elektroinstalacnim materialem. V tomt prumeru urcite neco sezenete za rozumny peniz. Hodne zdaru

Od: jakub888
Datum: 03.10.12 09:35

Děkuji, za odpověď, nicméně mně nejde o průměr, ale o místo, které by mělo být z bezpečnostních důvodů volné nad světlem kvůli přehřívání... mezi hranou podhledu a rourou od digestoře mám pouze 6 cm a bodovky, co jsem si koupil koupil potřebují aspon 15cm ...

Datum: 14.10.12 19:04

Tak si sežeň ty LEDky, ty (skoro) nehřejí.

Od: elektrikar*
Datum: 01.11.12 01:15

Bodovky dost hřejí musí mít kolem sebe nehořlavý materiál.Nebo prostor z vzduchovou mezerou. Ledky mají malou spotřebu reflektor, výšku 10-15 mm a teplo je zanedbatelné.Kde není místo nebo pro dekoraci se dají koupit svítící řady ledek Mají samolepící foliji a je to docela efektní svítí to na 12 V Lepil jsem to po obvodě vitríny se sklem bylo to zajímavé.Dílky jsou až 25 cm dlouhé. a nejsou ani drahé. Elektrikář.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.