Venkovní dveře

Od: Datum: 07.11.12 21:26 odpovědí: 17 změna: 08.11.12 16:53

Ahoj všem,

potřebuji poradit s dveřmi. Do dílny jsem si před lety zazdill klasická 90-ková futra a teď bych do nich potřeboval koupit dveře, ale potřebuji dveře venkovní. Co jsem googlil, tak všude nabízejí dveře i se zárubní, ale jinak venkovní dveře s klasickými panty nemůžu nikde dohledat. Nenapadá někoho, jak to řešit. Potřebuji dveře v barvě zlatý dub. Tenkrát mě vůbec nenapadlo, že bude problém s dveřmi. Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirioliva1
Datum: 07.11.12 22:06

Problém by nebyl, když mi pošleš odkaz na dveře, které mají rozměry zárubní na klasické ocelové zárubně. Většina těch odkazů má svoje zárubně. Vždyť to píču v popisu, že jsem googlil, takhle chytrej jsem taky .> jestli mi najdeš dveře, který rozměrem odpovídají do klasických zárubní tak ti budu vděčnej!

Datum: 07.11.12 22:08

Sorry za chyby - překlepy :)

Od: cockpunk*
Datum: 07.11.12 22:12

Sory nedíval jsem se, že k tomu dodávají i zárubně..

Datum: 07.11.12 22:12

No ja sice nevim jestli se delaji nebo ne, ale napadlo me co dvere na miru?

Datum: 07.11.12 22:15

Pokud jde o ty futra, který tam už jsou, taky bych si nechal udělat dveře na míru. Pro šikovnýho truhláře není sebemenší problém udělat dveře do kovových futer.

Datum: 07.11.12 22:23

Jo, to se chystám udělat, ale když uvážíš, že to jsou dveře do dílny a cenu dveří na míru?! Myslel jsem, jestli někdo nemá zkušenost s dveřmi, které by do stávajících futer pasovali.

Od: nemec*
Datum: 08.11.12 04:56

my nakonec futra bouráme a necháváme udělat na zakázku za 25k včetně montáže.

ale co jsem hledal, tak buď http://www.dverebenedoor.cz/

nebo např. do kotelny dílny plechové zateplené - nemůžu najít přímo výrobce ale jsou to tyto -

http://www.boppe.cz/brany-a-branky/plechove-dvere

Od: tomv
Datum: 08.11.12 07:30

Ja jsem koupil vchodove dvere ( vedlejsi ) zateplene polysem v OBI...ale maji i v bauhausu a hornbachu.

Bez futer a na klasicke zarubne. Stáli mě 4000kč. V OBI v brne ted maji ve vyprodeji...jsou teda nenatreny ( dreveny ) ale neni problem si je tam nechat natrit nebo si to udelat doma sam. Treba zrovna si je muzete nechat natrit v barve zlaty dub.

Datum: 08.11.12 07:32

Jsou to jinak zateplene dvere drevene palubkove s izolaci...Muzete mit i prosklene nebo plne.

Datum: 08.11.12 07:39

Je to neco takovyho http://shop.dverehrdinka.cz/z…alubkove-palava-vchodove.html

Obi maji za podobny ceny...nevim jestli jsou zatpleny ty na ktery davam odkaz davam to jen pro predstavu.

Datum: 08.11.12 15:39

tomv> to je přesně to, co sháním. I cena vypadá zajímavě

Datum: 08.11.12 16:53

Tak to jsem rad...jestli jste z okoli brna urcite zkuste to obi. Byl jsem tam minulej tyden a meli tam dobrou cenu

Od: alvys
Datum: 08.11.12 10:52

Také uvažuji o takovýchto dveřích. ale co znamená to "vedlejší"? Můžou být venku nebo musí být uvnitř (třeba jako vchodové do bytu v paneláku nebo uzavřeném domě) nebo můžou být venku (vstup přímo na dvůr). Díky.

Datum: 08.11.12 11:38

Mam je jako vstup na dvur...jsou tedy z jedne strany venku...vedlejsi je aspon teda ja beru asi proto, ze bych si je vzhledem k designu asi nedal jako hlavni ...tam mam klasicke plastove.

Od: alvys
Datum: 08.11.12 12:35

díky. mě šlo o to, jestli nejsou určěny do vnitřních prostor jako vchodové, třeba kvůli konstrukci atd. Já je uvažuji totiž dát jako vstup ze zahrady do garáže, tak aby něco vydržely.

Datum: 08.11.12 14:41

tam je klidne dejte...nechte si to natrit nebo to netrite vy a v klidu je tam dejte.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.