Přepažení pokoje

Od: Datum: 28.09.12 18:43 odpovědí: 8 změna: 28.09.12 20:51

Dobrý večer,

chtěla bych se vás zeptat,poprosit o radu či nápad na tento ,,problem"

bydlíme v panelák 2+1.Děti mají největší pokoj v bytě,Mám dvě děti a bohužel s velký m věkovím rozdílem (dcera 13 let a syn 5 let) dcera pořád škemrá o vlastní pokj a já j ídocela chápu.a tak vás prosím o radu máte nějaký nápad jak mýstonost přepažit?ale teké nějak za rozumnou cenu?...(problme je ten že máme na jedné stěně okna a topení přez celou stěnu,a tak kdyžby se to celé přepažilo měl by jeden tmu a zimu...vertikální žaluzije nechci kvuli prachu)

prosím o radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 28.09.12 18:55

co třeba jednoduchý nákres, okna, dveře, rozměry

Od: monca*
Datum: 28.09.12 19:15

jelikož ted nemám k dyspozici foták tak ale spon takle. délka (4,5m) šíka (5.m)-tam kde jsou okna a topení...a od stropu dolu je to 2.70m

Od: olaf71*
Datum: 28.09.12 19:28

tady jde hlavně o celkovou dispozici. k čemu jsou míry, když nevíme, kde jsou dveře.

nejlevnější a rychlé řešení bych viděl v sádrokart.příčce, včetně dveří a prosvětlenou podstropní částí (sklo,plexisklo,luxfery)

doplněno 28.09.12 20:04:

co se týká topení, tak jsem měl pronajatý byt, kde jsem měl topení zapnuté jen jeden den za celou zimu, takže záleží na umístění.

Od: monca*
Datum: 28.09.12 19:32

no to je dobrý nápad děkuju...a no poje popisovací chopnosti nejsou moc pestré takže ty dveře jsou na té stěně 4,5m...a jsou hned vrhou..který je dál od oken

Od: itan71*
Datum: 28.09.12 19:52

Dejte do vyhledávače

Jak rozdělit pokoj?

Tam je to i s nákresem

Datum: 28.09.12 19:53

Co jsem viděla víc než jednou: Dceru do nejmenšího pokoje, svoje postele za záda skříně do největšího pokoje (do postelí se leze zpředu, jsou mezi zdí a skříní první u dveří na ráně, lze přidat vkusný závěs :-D), syn pak má prostor od čela své skříně k oknu... Nejmenší komfort pro rodiče, budiž útěchou, že jen na pár let :-D

Od: buss®
Datum: 28.09.12 20:45

No a co jejich prostor oddělit skříněmi? Zadarmiko.

Od: itan71*
Datum: 28.09.12 20:51

Skříně zaberou místo a dost se jim to zcvrkne to se jim asi líbit nebude ikdyž zadáčo.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.