Jak opravit strop po škrábání?

Od: Datum: 26.09.12 20:59 odpovědí: 7 změna: 27.09.12 11:47

Dobrý den,

chtěl bych vás tady někoho poprosit o radu. Škrábal jsem strop a šlo to velmi těžko. Když se teď podívám na strop, vidím že jsou tam mnoho rýh a míst co nešli zeškrábat. Dá se s tím něco udělat? Nějak to zahladit?

Poradil by mi někdo jak?

Děkuju

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kli
Datum: 26.09.12 21:25

naštukovat

Datum: 26.09.12 21:28

Používá se stěrka-je to nejjemnější malta-písek je jako pudr. Pracuje se s ní podobně, jako s jemnou maltou.

Od: berry12
Datum: 26.09.12 21:44

pouzijte sádrokartonářskou stěrku.. Je to taková jemná pasta, kterou trochu rozředíte vodou aby se ještě lépe roztírala...jen si naberete na širokou špachtli a rozetřete...Velmi snadná práce... za několik hodin zbrousite mřížkou na sádrové omítky a máte strop krásně hladký... Od doby co jsem o tomto ´´zázraku´´ zavadil,, nedělám s ničím jiným.. štukováním neuděláte nikdy tak hladkou stěnu a strop...B.

např...

http://www.drevostavmont.cz/c…i/sadrokartonarskasterka.html

Od: hop®
Datum: 26.09.12 22:04

Jednou vymalovat na bílo, potom viditelné rýhy přetmelit tmelem Devoskyt, po zaschnutí tmel přeborousit jemnou sádrokartonářskou mřížkou nebo smirkem a vymalovat podruhé, toť vše...

Od: marc1
Datum: 26.09.12 22:36

Přímo tam kde se prodávají malířské barvy a potřeby, tak se také prodává vyrovnávací tmel na seškrávanou omítku. My jsme ho koupili v supermarketu Baumax. Prodavači poradí.

Od: ladaadal*
Datum: 27.09.12 06:03

Záleží na tom jak hodně to je rýhatý. Nestačilo by to jen líznout filcákem, aby se stará barva dostala do rýh?

Datum: 27.09.12 11:47

Kolik jste před škrábáním strop namočil? Doufám, že jste to nedělal nasucho?! *cert*Maluju si celý život sama, až letos poptvé jsem si nechala vymalovat. Měla jsem ošklivě zazděné parapety a chlapi tady odtud mi poradili stěrku. Zarovnávala jsem sama, ať to má člověk, který maluje připravené. Musím říct, že je skvělá a špicovní, ale musí se to umět. Vypadá to velice jednoduše, když se člověk dívá na někoho, kdo to umí. Sádrovala jsem vždycky sama a myslím, že to umím, ale větší plocha tou stěrkou, to byl smutný příběh a já nejsem vůbec pyšná. *plac*

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.