Jak odstranit vlhkost zdi s vodnim sklem

Od: Datum: 25.09.12 23:32 odpovědí: 1 změna: 26.09.12 09:27

muj deda odstranil na chalupe vlhkost tim ze navrtal zed a nalival tam vodni sklo zredene nejspis vodou v nejakem pomeru a fungovaloto,sucho se dostavilo,nevite pomer?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: marts*
Datum: 26.09.12 09:27

Vlhkost jsme řešili na chulupě také. Podřezání nepřipadalo v úvahu, tak jsme použili injektáž od firmy Imesta . První zeď nám dělala firma sama na druhou jsme použili jejich injektážní krém. Výsledek se dostavil, ale také jsme udělali nové vnitřní omítky, čistě vápenné. S vodním sklem nemám zkušenosti, ale co jsem slyšel, tak injektáž by měla být lepší. Aplikace je podobná - po 10 cm se vyvrtají díry které musí končit cca 5 před koncem zdi po mírným úhlem cca 10% směrem dolů. Na plnění jsem použil postřikovač na zahardu ze kterého jsem odmontoval trysku.

Jinak ono to chce řešit vlhkost komplexně - my jsme ještě dělali drenáže a podbetonaovaly základy, které se zaizolovaly. Dobré je samozřejmě větrat tam by asi dobře posloužil Solarventi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.