Co proti komárům do dětského pokoje

Od: Datum: 25.09.12 09:33 odpovědí: 11 změna: 25.09.12 20:48

Je nějaká účinná obrana proti komárům (kromě toho je každý večer 'vymlátit';) v dětském pokoji? Nezdá se mi ideální pro dětské zdraví to vystříkávat nějakým Raidem...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: w1dowmaker*
Datum: 25.09.12 09:35

Co síťka do okna?

Datum: 25.09.12 10:07

To tam samozřejmě je, ale komáři jaksi cestují po celém bytě takže i přes sítě se občas nějaký do pokoje dostane a kluk má pak obličej jak po neštovicích *bzum*

Od: hahanaj*
Datum: 25.09.12 11:01

Používám aparátek do zásuvky s pevným polštářkem a vůbec není cítit žádný zápach ,ale pro komáry je to odpuzující . Každý večer vyměním a funguje to na 100%.

http://www.nejlepsiceny.cz/pr…m-se-suchou-naplni-10-ks.html

Od: ladaadal*
Datum: 25.09.12 11:22

hahanaj a ty polštářky se kupují jako náhradní podobně jako je to u těch strojků s vodičkou? Nebo to je na delší dobu?

Datum: 25.09.12 10:07

Odpuzovač do zástrčky a na spaní odstranit!*hej*

Od: ladaadal*
Datum: 25.09.12 10:11

My máme ve všech oknech síťky a jestli se za celou sezónu objeví jeden komár, tak to je moc. Elektrický odpuzovač jsme mívali, ale stál za prd a bylo to cítit i když se vytáhnul ze zdi.

Datum: 25.09.12 11:54

Jsme na vesnici, kolem pole a tak dál. Takže tady prostě komáři jsou a sítě jim nedokáží 100% zabránit.

Od: lego®
Datum: 25.09.12 14:11

Jsem na vesnici, v kazdym okne sitka, zaviram vchodove dvere a komara doma nenajdu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.09.12 18:57

Zkusila bych vystříkat křoví kolem domu nějakým protikomářidlem, to by mělo pomoci. V ložnici jsme v nejhorším období dělali to, že se zavřela, pustila chemie, před spaním se vyvětralo přes sí't a bylo to. Ale jestli jste na místě, kde jich je opravdu hodně, tak nějací projdou vždy, to je běsné zvíře :-/ Teď bydlíme na místě, kde je všude opečovávaná zeleň a jak vypadá komár už pomalu nevím.

Datum: 25.09.12 19:31

Nějaký odpuzovač do zásuvky žiji taky na vesnici a komaři jsou potvory naletí všude ;)

Datum: 25.09.12 20:48

Sítě všude a zavírat hlavní dveře, jak již bylo napsáno nade mnou a před spaním všechny vetřelce pěkně VYLUXOVAT dlouhou hadicí se štěrbinovým nástavcem. Já jsem vždy komáry luxovala, protože mě vadily fujtablové plácačky a krvavé fleky na zdech, nebo oknech.

Pavoučky prosím pěkně přiklopit skleničkou, podebrat papírkem a vynést ven na zahradu, nebo kolny.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.