Přijímačky talentovky - má to cenu zkoušet?

Od: Datum: 24.09.12 14:36 odpovědí: 10 změna: 25.09.12 08:43

Dneska budu dělat přijímačky na základní uměleckou školu, obor výtvarný. myslýte, že mi můj talent stačí? (je mi 12)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hahanaj*
Datum: 24.09.12 14:41

krásné- to bych nikdy nenamalovala - je vidět, že tě to baví a držím palce

Datum: 24.09.12 14:42

Proč by to nemělo cenu? Co dáte za zkoušku?

Jděte do toho..

Datum: 24.09.12 14:44

No, pokud ZUŠ dělá přijímačky teprve teď, tak to nejspíš znamená, že nemá dost žáků, takže vezme prakticky kohokoli, neb peníze potřebuje. Což mi přijde u ZUŠek jako docela častý jev. Míru talentu neposoudím.

Od: gue
Datum: 24.09.12 16:18

Na 12 let to není špatné. Teda kromě tohlo slova "myslýte", to mě vyděsilo. U toho portrétu je ale pár chyb. To čelo je jednoznačně špatně. Ty řasy vypadají efektně, ale ty koutky u úst jsou přehnané. Nakresli nějaký ánfas, pošli to sem a řeknu ti, zda v tobě něco je.

Od: jaaaaaaaa
Datum: 24.09.12 17:38

omlouvám se za myslýte :) děkuji za upřímnost, budu si to pamatovat ;) hodím sem něco , až mě o5 budou líbat múzy, a myslím, že k tomu nemám daleko XD

Datum: 24.09.12 20:04

tak sem dávám tu kresbu + něco z dřív :)

Datum: 24.09.12 20:05

a...

Datum: 24.09.12 20:15

U toho kone bych se hadal, ze ma proporce jine..a to o dost.Nicmene na 12 let..

Od: youkun
Datum: 25.09.12 08:43

Mno jako odborníkovi na koně se mi to líbí. Proporcionálně to není kůň, ale welsch pony typ A nebo B. Také je vidět, že krk je nedokončený a tak působí krátký ;) Ale je pravda, že pár chybiček tam je ...

Od: weka®
Datum: 24.09.12 17:42

jdi do toho..držím palce...třeba si od tebe jednou koupím obraz ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.