Jakou značku sporáku

Od: Datum: 23.09.12 22:54 odpovědí: 5 změna: 24.09.12 14:00

Dobrý večer - uměl by mi někdo poradit pro jakou značku sklokeramického sporáku se rozhodnout - Mora nebo Electrolux? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.12 22:59

Z těchto 2 variant bych volil Moru. Kdyby ale byl větší výběr, přemýšlel bych také nad Gorenje, Fagor a další značky.

Od: jerry00
Datum: 24.09.12 10:43

Důležité je ,co od té plotny chcete. Jsou rozdíly ve výbavě. Můžete mít dvojplotýnku, dětskou pojistku, ukazatel zbytkového tepla, pojistku vypnutí při přelití z hrnce...atd. Pak teprve vybírat mezi značkami, protože ne každá plotna má i stejnou výbavu...

Od: miria*
Datum: 24.09.12 12:42

Nedávno jsem měla doma opraváře na sporák, který jsem nakonec musela vyměnit, protože byl těsně před smrtí. Ptala jsem se, jakou spolehlivou značku by doporučil na základě vlastní zkušenosti opraváře spotřebičů všech možných značek. Z těch dražších třeba AEG/Electrolux, z levnějších Whirpool. V žádném případě Mora - velká poruchovost.

Od: asiasi*
Datum: 24.09.12 13:26

Díky za odpovědi. Chci sklokeramcký sporák - žádnou extra vybavenost, žádný digitál, hlavně Highlight 4 varné zóny a stačila by mi i klasická trouba, ale v kombinaci s dobře vybaveným vařením jsou to vesměs multifunkce 6 nebo 8, což mohu nebo nemusím využívat. Ráda totiž k pečení využívám remosku. Při výběru značky jsem vycházela ze stávající zkušenosti a z toho, že Mora je v tomto sortimentu dlouholetý výrobce. Syn mě láká na eletrolux , se kterým je spokojen. Jenom pro zajímavost, o kterou značku se jednalo ve vašem případě- když jste musela sporák reklamovat?

Od: miria*
Datum: 24.09.12 14:00

Já jsem sporák nereklamovala, začala odcházet elektronika po 12 letech provozu, což odpovídá životnosti toho spotřebiče. Bylo to AEG. Od této značky mám i všechny ostatní spotřebiče a žádný z nich nikdy nepotřeboval opravu. Sporák (trouba+sklokeramická deska - set) odešly jako první. Protože už nechci do stávajícího bytu moc investovat (stavíme a do 2 let se přestěhujeme), koupila jsem si Whirpool, troubu i desku. Až budu zařizovat dům, zřejmě se vrátím k AEG. A ten opravář ještě moc nedoporučoval Fagor a italské výrobky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.