Cena desinsekce dřevokazného hmyzu

Od: Datum: 23.09.12 21:23 odpovědí: 6 změna: 23.09.12 22:43

Dobrý večer, máme asi 90 let starou chalupu, jak je starý krov nevím, našla jsem dírky, pilinky a pavučinky od červotoče. Nemám finance na výměnu krovu, střešní krytina je stará cca 15 let. Nátěrem Lignofix se asi nedostanu na všechna místa. Firmy na to asi mají nějaké postupy, ale nenašla jsem, kolik by tak stálo ošetření jedné střechy. Není tu někdo, kdo s tím má zkušenost, jestli mu to pomohlo a kolik to stálo? Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.12 21:43

Kupte si zahradní rozprašovač a Lignofix nanášejte rozprašovačem samozřejmě s potřebnými bezpečnostními pomůckami. Je to rychlé a efektivní. Koukněte na cenu potřebného množství Lignofixu a vynásobte deseti. Vyjde vám orientační cena deratizátora. Jestli máte obavy z poškození trámů, pozvěte si vesaře, který vám poradí. Jinak pár kupiček je ve starých střechách běžné.
doplněno 23.09.12 21:44: Tesaře :)
Ohodnoceno: 2x

Od: hmmmm
Datum: 23.09.12 21:51

bezpečnostními pomůckami je myšleno co?*hi*

Datum: 23.09.12 21:59

Pořádné ochranné brýle aby se vám nic nedostalo do očí, gumové rukavice. Možná respirátor. Hlavně nešetřete na postřikovači. Asi bych doporučil nějaký tlakový od Gardeny s dlouhou pistolí do deseti litrů.

Datum: 23.09.12 22:06

díky za radu, kéž by to zabralo*modla**smich*

Datum: 23.09.12 22:22

Nebojte, zabere. :) Lignofix ochrání dřevo asi na pět let.
doplněno 23.09.12 22:38: Ještě jsem zapoměl. Je potřeba omést trámy a vše co budete stříkat od pavučin, pilin a prachu hrubým koštětem aby se L. všude dostal a nemusela jedno místo dlouho kropit.

Datum: 23.09.12 22:43

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.