Praskliny ve zdi

Od: Datum: 20.09.12 19:59 odpovědí: 2 změna: 20.09.12 20:30

Dobrý den..obezdili starými cihlami před lety studni zdí o šíře 45cm...o pár let později udělali kvalitní věnec a položili strop...Je složený z betonových překladů a vložek od výrobce Dobiáš Kněžmost.

- o další rok později ohodili a po pár měsích začali si všímat podélných prasklinek na horách..Letos to je již dosti zjevné a prasklinky z rohů se začínají navzájem propojovat..

- věnec je udělaný ve v místech kde je pískovec, zevnitř.. Tam kde jsou praskliny...je nejspíše mezera mezi poslední cihlou a věncem..

- jediné co v posledních roce změnilo je, že jsme kolem dokola vykopali rýhu a položili nopovku cca 60 - 70 cm hluboko pod zemí..

O co tady jde? prosím poraďteSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.12 20:18
avatar

Věnec drží pohromadě a ten zbytek sedá?!? Váš popis je dost chaotický, těžko se v tom orientuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavel21
Datum: 20.09.12 20:30

nepřipadá mě, že by něco sedalo... ale něco se asi děje..prasklinky se ukazuji ve všech čtyřech rohách.. jako by se chtěl strop oddělit ... ze vnitř to máme oštukovaný...tam ale žádné prasklinky vidět nejsou..Myslel jsem že to vyschlo venkovní ození... a tak se udělala prasklinka..ale na všech čtyřech rochách. se mi to zdá divné...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.