Skladba podlahy garaze

Od: Datum: 19.09.12 17:13 odpovědí: 5 změna: 22.09.12 11:27

Zdravim

potrebuji poradit se skladbou podlahy do garaze ... jsem ve fazi ze je hotova deska s nalepenou ipou a ted resim co na to?!nejlevneji me asi vyjde cementovy poter ale ... v jake tloustce?je nutne pouzit kari site? a co nejaka dilatacni spara mela by byt v garazi o rozmeru 7,30x5 m? je nutne mezi ipu a cementovy poter dat jeste nejakou vrstvu? penetraci nebo tak? a po jak dlouhe dobe pak muzu klast dlazbu?

predem dekuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.12 17:30

Zdravím,musel jste přece počítat s nějakou nulou,od které jste se odpíchl,nebo ne? Kari sítě můžete,nemusíte,záleží čím tam budete zajíždět.Dilat.spáru bych neřešil,jen bych kolem zdí dal centimetrový pásek polystyrenu.5-7 cm potěru a na to posléze dlažbu,ale počkal bych s ní do jara až podlaha vyzraje.

Ohodnoceno: 2x

Od: igito
Datum: 19.09.12 17:56

s nulou jsem nepocital slo o prestavbu stare garaze a kde bude nula je mi celkem jedno napojeni na dum je schudkem vyjezd budu delat snad pristi rok a vrata budu vyrabet az po poteru ..

garaz jsem stavel jen na male osobni vozy a ta kari me mate :( jsou to sice zase finance navic ale radsi abych mel jistotu ze to nepraskne:(

Datum: 19.09.12 20:25

Když jsem stavěl garáž,nedával jsem síť.Neprasklo nikde nic.Po čase jsem dával i dlažbu a vše v poho.Neměl byste dát potěr do rámu vrat?Myslím tím usadit vrata do nuly a do ní dát potěr?

Od: igito
Datum: 22.09.12 11:11

ram vrat uz je osazen nyni budu resit poter a az posleze vyrobim vrata na miru.dekuji za vase odpovedi ted uz to snad zvladnu a vse bude v poradku!

Od: hop®
Datum: 22.09.12 11:27

Na ipu stačí betonový potěr, nepenetrovat, doporučuji alespoň 6 nebo raději 8cm, karisíť není nutná. Dilatace pouze okolo stěn, buď polystyrén nebo speciální dilatační pásku, ale polyš vyjde levněji a má stejnou funkci. Druhý den je beton pochozí, je dobré ho ještě strhnout latí a zalít vodou. Třetí den je možno začít pokládat dlažbu (doporučuji flexilepidlo), čerstvý beton není třeba penetrovat, stačí pořádně zamést či vyluxovat. S větším zatížením bych samozřejmě počkal alespoň pár týdnů.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.